Nacionālās līgas sezona netiks aizvadīta
22.04.2021

Rudenī tika izziņots par Nacionālās līgas sezonas atklāšanu, taču Covid-19 pandēmijas dēļ sezona netiks turpināta.

No 2020. gada 17. oktobra stājās spēkā Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi pandēmijas ierobežošanai, kas neatļāva turpināt sezonu  Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas spēles vīriešiem un Nacionālās līgas spēles sievietēm, kā arī Latvijas senioru un jaunatnes čempionāta sacensības. Līdz šim ierobežojumi nav mīkstināti, tādēļ tika pieņemts lēmums šos čempionātus neturpināt.

“Tā diemžēl ir sanācis, ka gan Nacionālās līgas, gan EVL sezona tika iesākta, taču nevarēja turpināties valstī noteikto ierobežojumu dēļ. Cerot uz situācijas uzlabošanos, vasarā jau laicīgi sāksim gatavoties rudens sezonai. Ja epidemioloģiskā situācija Latvijā ļaus, tad aizvadīsim EVL vasaras līgu,” stāsta Latvijas – Lietuvas Nacionālās volejbola līgas un Entuziastu volejbola līgas organizators Jānis Stukuls.

Sezonas sākumā tika aizvadītas vien 4 spēles. Šogad Nacionālajā līgā apvienojās 11 Latvijas un 3 Lietuvas komandas kas sadalītas 2 divīzijās – Rietumu un Austrumu.

Rietumu divīzijas spēles atklāja “VK Ventspils” un “VK Skrunda” komandas. Otrajā šīs divīzijas spēle norisinājās starp divām lietuviešu komandām - “Marijampoles Sūduva” pret “Kauno RIO- Startas”, taču austrumu divīzijas spēles atklāja “Jēkabpils Juniori/JSS” un “Rīgas Volejbola skola” komandas.

Nacionālās līgas sistēmā šogad tika paredzēti divi regulāro spēļu apļi pēc reģionu principa, kas turpinātos ar izslēgšanas spēlēm. Fināls tika paredzēts 13.-14. martā.

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv