RVS/LU panāk līdzsvaru LČ finālsērijā
10.04.2021

Sestdienas vakarā, Rīgā, tika aizvadīta Latvijas Čempionāta finālsērijas 2.spēle starp RVS/LU un VK Jelgava komandām. Sērijas līdz 2 uzvarām pirmajā spēlē ar 3:1 pārākas bija VK Jelgava volejbolistes, tādejādi atrodoties uzvaras attālumā no Čempionu titula. Šodien gan sēriju viņām neizdevās noslēgt, jo šīs dienas spēlē ar 3:0 (25:22, 27:25, 25:15) pārākas bija RVS/LU volejbolistes. Tādejādi, sērijā 1:1 un izšķirošā finālspēle jau svētdien, 11.aprīlī 19:30.

RVS/LU komandai šodien nācās spēli aizvadīt bez divām no līderēm – Vladas Pridatko un Kristīnes Kramēnas. Neskatoties uz to, RVS/LU komanda spēli iesāka apņēmīgi un ātri vien, pateicoties labai komandas spēlei aizsardzībā, spēja iegūt 6 punktu pārsvaru. Taču jelgavnieces nepadevās un spēja setā atgriezt intrigu un uz mirkli pat izvirzīties vadībā (18:17). Tam gan sekoja vairākas VK Jelgava kļūdas, kā rezultātā RVS/LU komanda pirmo setu noslēdza 25:22 savā labā. Jāuzsver, ka spēli ļoti labi iesāka šīs dienas RVS/LU diagonāles spēlētāja Katrīna Paula Krustkalne, pirmajā setā sakrājot 6 punktus.

Spēles otrais sets visā garumā aizritēja punkts-punktā. Uz seta galotni nedaudz priekšā bija izvirzījušās RVS/LU meitenes – 24:23. Ļoti emocionālā un garām izspēlēm bagātā galotnē, setu mājniecēm izdevās noslēgt ar 3.setbumbu – 27:25. Šķita, ka zaudējums šādā saspringtā galotnē salauza viesu komandas meitenes – trešajā setā tām teju nekas nepadevās, savukārt RVS/LU turpināja lieliski spēlēt aizsardzībā. Rezultātā RVS/LU noslēdza šo setu ar 25:15 , tādejādi uzvarot spēli ar 3:0 un izlīdzinot rezultātu finālsērijā – 1:1.

Izšķirošā spēle jau rītdien - 19:30 Rīgas Volejbola Skolas sporta zālē. Kura komanda tiks kronēta par Latvijas Čempionēm? To aicinām rītdien vērot video tiešraidē Facebook kanālā.

Atgādināsim, ka šodien Daugavpilī RSU/MVS komanda izcīnīja 2.uzvaru sērijā pret VK miLATss un izcīnīja Latvijas Čempionāta bronzas godalgas.