RSU/MVS izcīna LČ bronzu
10.04.2021

Šodien Daugavpilī norisinājās atbildes spēle Latvijas Čempionāta volejbolā sērijā par 3.vietu starp komandām VK miLATss un RSU/MVS. Pirmajā spēlē 5.aprīlī, ar rezultatu 3:1, uzvaru izcīnīja RSU/MVS meitenes.

 

Rīdzinieces bija ieradušās Daugavpilī ļoti motivētas un to parādīja ļoti pārliecinošais spēles pirmais sets, kuru viesu komanda uzvarēja ar 25:11. Pirms spēles 2.seta mājnieču treneriem izdevās motivēt savas spēlētājas un spēles otrais sets iesākās daudz līdzvērtīgākā cīņā. Seta vidū Daugavpils komanda izvirzījās pat 6 punktus priekšā, taču RSU/MVS meitenes parūpējās par aizraujošu seta galotni, pievelkot līdz 23:23. Daugavpils komanda gan spēja atkal saņemties un noslēgt otro setu savā labā 25:23. Līdz ar to pēc 2 nospēlētiem setiem uz tablo līdzsvars – 1:1.

 

Spēles trešais sets atkal izvērtās ļoti spraigs un emocijām bagāts. Seta galotnē RSU/MVS komandai izdevās nospēlēt pārliecinošāk un, lielā mērā pateicoties abām uzbrukuma līderēm – Annijai Jurdžai un Megijai Dambrehtei, izdevās spēles trešo setu uzvarēt ar rezultātu 25:22.

 

Spēles 4.setu viesu komanda iesāka tikpat sparīgi kā pabeidza trešo – tas deva rezultātu un RSU/MVS komanda jau seta sākumā nokļuva pāris punktus priekšā. Seta izskaņā VK miLATss komandai izdevās pietuvoties, taču RSU/MVS spēja tikt galā ar spiedienu un ar skaistu Megija Dambrehtes uzbrukumu pielika spēlei punktu un uzvarēja setu ar rezultātu 25:21.

 

Līdz ar to, Latvijas Čempionāta bronzas medaļas izcīnīja RSU/MVS komanda. Jau šodien vakarā Rīgā norisināsies arī atbildes spēle finālsērijā par 1.vietu starp VK Jelgava un RVS/LU komandām. Atgādināsim, ka pirmo spēli uzvarēja VK Jelgava komanda. Vai viņām izdosies jau šovakar noslēgt sēriju un kārt medaļas kaklā? To mēs redzēsim šovakar 19:30 pieslēdzoties spēles tiešraidei!

 

 

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv