RVS/LU un VK Jelgava uzsāks finālsēriju
05.04.2021

Kā jau iepriekš ziņots, Latvijas Čempionātā volejbolā sievietēm finālā iekļuva komandas RVS/LU un VK Jelgava, savukārt par čempionāta trešo vietu cīnīsies VK miLATss un RSU/MVS komandas. Abas finālsērijas tiks aizvadītas līdz 2 uzvarām.

 

Abos pāros pirmās spēles norisināsies jau šodien - 5.aprīlī. Vispirms 13:00 VK Jelgava uzņems RVS/LU, bet pēc tam 16:00 Rīgā tiksies RSU/MVS un VK miLATss komandas.

 

Šosezon VK Jelgava un RVS/LU komandas tikušās 3 reizes. Visas 3 spēles bijušas ļoti aizraujošas, divas no tām noslēgušās 5 setos. RVS/LU volejbolistēm savstarpējās spēlēs šosezon neliels pārsvars – 2 uzvarētas spēles pret 1 jelgavniecēm.

 

Savukārt, RSU/MVS un VK miLATss komandas šosezon tikušās 2 reizes un abas no tām uzvarēja Daugavils meitenes, kuras arī uzskatāmas par šīs finālsērijas favorītēm. Savukārt, RSU/MVS komandas meitenes aizvadīja ļoti saturīgu pusfinālsēriju pret Baltijas līgas vicečempionēm - RVS/LU meitenēm, kas liecina par to, ka komanda šobrīd uzņēmusi ļoti labu sportisko formu.

 

Abas finālsērijas solās būt ļoti aizraujošas, tādēļ aicinām vērot spēles interneta tiešraidēs un atbalstīt savas favorītes!

 

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv