Pirmo pusfināla spēli uzvar RVS/LU
24.03.2021

Latvijas Čempionātā sievietēm trešdien, 24.martā, norisinājās pirmā pusfinālspēle starp RSU/MVS un RVS/LU komandām. Favorītu lomā, protams, pamatturnīra uzvarētājas un Baltijas līgas vicečempiones – RVS/LU komanda.

 

Spēles pirmais sets aizritēja punkts punktā, bez lieliem izrāvieniem. Seta galotnē veiksmīgi uzbrūkot Annijai Jurdžai, RSU/MVS komandai izdevās uzvarēt ar rezultātu 26:24. Šāds notikumu pavērsiens sadusmoja RVS/LU meitenes, kuras otro setu iesāka jau ar pavisam citu apņemšanos. Sets iesākās ar 5:0, pēc tam jau 12:2 un tā arī tika novests līdz drošai RVS/LU uzvarai ar rezultātu 25:15. Spēles trešais sets aizritēja līdzīgā gultnē – jau tā sākumā RVS/LU komanda izvirzījās drošā vadībā un pārsvaru noturēja līdz seta izskaņai. Sets noslēdzās ar rezultātu 25:20.

 

Spēles ceturtais seta sākums atkal ieviesa intrigu. RSU/MVS meitenes bija saņēmušās un spēja līdz seta vidum turēties priekšā. Bet pie rezultāta 11:8 par labu RSU/MVS komandai, servēšanas tiesības ieguva RVS/LU un uz serves līnijas stājās Terēza Hrapāne, kas zināma kā ļoti “indīgas” planējošās serves īpašniece. Šoreiz RSU/MVS komandas meitenes pilnībā netika galā ar Terēzas servi. RVS/LU komanda guva 7 punktus pēc kārtas, no tiem 3 eisi. Diemžēl no šīs bedres RSU/MVS meitenēm vairs neizdevās izrāpties un sets noslēdzās 25:20 par labu RVS/LU meitenēm. Līdz ar to, pirmo spēli ar rezultātu 3:1 uzvarēja RVS/LU mietenes, kas jau svētdien centīsies pielikt punktu šai pusfināla sērijai.

 

Otrs pusfināla pāris savu cīņu uzsāks sestdien, 27.martā, Daugavpilī, kur mājnieces, VK miLATss komanda, uzņems VK Jelgava.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv