Noslēdzies pamatturnīrs LČ sievietēm
20.03.2021

Sestdien, 20.martā, Daugavpilī tika aizvadīta Latvijas Čempionāta sievietēm pēdējā pamatturnīra spēle. VK miLATss uzņēma VK Jelgavas volejbolistes. Šajā spēlē izšķīrās regulārās sezonas 2.vietas liktenis un mājas spēļu priekšrocības pusfināla sērijā.

 

Mājnieces spēli uzsāka sparīgi un 1.seta pirmo pusi cīnījās līdzvērtīgi. Bet pie rezultāta 12:11 jelgavnieces veica izrāvienu. Mājniecēm vairs pilnīgi nekas nepadevās un sets noslēdzās ar graujošu 13:25.

 

Spēles otrais sets turpinājās VK Jelgava zīmē. Jau no seta pirmajām izspēlēm viešņas izvirzījās vadībā un pakāpeniski palielināja pārsvaru līdz beigās noslēdza setu ar identisku rezultātu – 25:13.

 

Ar 2 uzvarētiem setiem pietika, lai VK Jelgava nodrošinātu sev 2.vietu pamatturnīrā. Spēles 3.sets jau bija tikai formalitāte. Par spīti tam, VK Jelgava iesāka setu ar pamatsastāvu. Spēles gaita izlīdzinājās un līdz seta vidum VK jelgava turējās pāris punktus priekšā. Pie rezultāta 14:12 visu komandas treneris deva iespēju rezervistēm – Bērziņai un Plātei. Līdz seta beigām mājniecēm izdevās lauzt spēles gaitu un nokļūt vadībā, taču pie rezultāta 20:22 jelgavniecēm atpakaļ laukumā devās Ragozina un Leite un tas deva rezultātu – visu komandas meitenēm izdevās panākt izlīdzinājumu un beigu beigās arī uzvarēt setu ar 26:24. Līdz ar to, spēle noslēdzās ar 3:0 VK Jelgava labā.

 

Sacensības turpināsies ar pusfinālu sērijām līdz 2 uzvarām. Pirmā pusfināla spēle jau 24.martā Rīgā, kur tiksies RSU/MVS un RVS/LU volejbolistes. Otra pusfināla sērija sāksies 27.martā Daugavpilī, kur atkal tiksies abas šīs dienas spēles dalībnieces: VK miLATss un VK Jelgava komandas.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv