RVS uzvar, noskaidrojās pusfinālu pāri
10.03.2021

 

Šodien Rīgas Volejbola Skolas zālē norisinājās prikšpēdējā regulārās sezonas spēle Latvijas Čempionātā sievietēm, tajā RVS/LU komanda uzņēma RSU/MVS volejbolistes. Spēle solījās būt aizraujoša, jo RSU/MVS komandai ļoti nepieciešams izcīnīt punktus, lai izvairītos no 4.vietas regulārajā sezonā, kas nozīmētu tikšanos pusfinālā tieši ar šīs dienas pretiniečem – RVS/LU meitenēm.

 

Lai gan RVS/LU komanda jau bija nodrošinājusi sev 1.vietu pamatturnīrā un mājas laukuma priekšrocības izslēgšanas spēļu sērijās, mājnieču treneri laukumā sūtīja savas labākās spēlētājas jau no spēles sākuma. Tas atmaksājās – jau no pirmajiem punktiem RVS/LU komanda izvirzījās vadībā, rezultatīvi spēlējot Katrīnai Paulai Krustkalnei un Kristīnei Kramēnai un 1.setu uzvarēja ar rezultātu 25:21, gandrīz visu setu atrodoties drošā vadībā.

 

Spēles otrais sets tika aizvadīts līdzvērtīgākā cīņā. RSU/MVS komandas rindās rezultatīvi darbojās Megija Dambrehte. Tuvojoties seta beigām nelielu 1-3 punktu pārsvaru ieguva mājnieces un droši novadīja setu līdz galam un uzvarēja ar rezultātu 25:23. Arī spēles 3.sets iesākās ļoti interesantā, līdzvērtīgā cīņā. Pie rezultāta 12:12 3 punktus pēc kārtas izdevās gūt RSU/MVS volejbolistēm un iegūt nelielu pārsvaru. Viešņām izdevās noturēt pārsvaru tikai līdz rezultātam 19:16. Spēles galotni daudz pārliecinošāk aizvadīja titulētās RVS/LU meitenes, kurām izdevās nosvērt svara kausus sev par labu un uzvarēt setu ar rezultātu 25:21. Tādejādi, spēles gala rezultāts tika fiksēts 3:0, RVS/LU komandas labā.

 

Spēles rezultatīvākā spēlētāja bija Megija Dambrehte no RSU/MVS komandas, kura guva 16 punktus, no kuriem 4 ar servi un 1 ar bloku. Uzvarētāju rindās rezultatīvākās bija Lāsma Ozola (3 eisi, 4 bloki) un Kristīne Kramēna (4 eisi). Jāatzīmē arī Vladas Pridatko, kas aizvadīja ļoti rezultatīvu spēles 3.setu, tajā gūstot 8 punktus.

 

Pēc šīs spēles ir kļuvuši skaidri pusfinālu pāri – RVS/LU komanda pusfinālā tiksies tieši ar šīs dienas pretiniecēm - RSU/MVS komandu, bet otrā pusfinālā tiksies VK Jelgava un VK miLATss komandas. VK Jelgava un VK miLATss komandas vēl 20.martā aizvadīs sezonas pēdējo regulārās sezonas spēli, kurā arī noskaidrosies kurai no komandām būs mājas spēļu priekšrocības pusfinālā.

 

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv