LAT un LTU komandas ir uzsākušas regulārās sezonas spēles
12.10.2020

 
Neskatoties uz COVID-19 situāciju valstī, šajās brīvdienās tika dots starts vīriešu nacionālās līgas gan rietumu, gan austrumu divīzijas komandām. 
 
Rietumu divīzijas spēles atklāja VK Ventspils un jaunpienācēju VK Skrundas komandas. Ventspilnieki jau pagājušajā sezonā pierādīja, ka ir viena no vadošajām līderu komandām, kas pierādījās arī šajā mačā - pārliecinoša uzvara ar rezultātu 3:0 (25:16; 25:12; 25:16) , neļaujot pretinieku komandai pārsniegt 16 punktu robežu. 
Ar iegūtiem 14 punktiem , tajā skaitā 4 netveramām servēm, rezultatīvākais bija VK Ventspils spēlētājs Matīss Kaņeps.
 
Otrajā šīs divīzijas spēlē, spēkiem mērojās divas lietuviešu komandas, Marijampoles Sūduva pret Kauno RIO- Startas. 
Lai arī spēles seti aizritēja saspringti un, līdz pat spēles setu galotnēm, nebija skaidri zināms, kura komanda iegūs pārsvaru, Kauno RIO-Startas spēlētājiem izdevās setu attiecībā pārliecinoši uzvarēt visu spēli ar rezultātu 3:0 (25:22; 25:22; 25:23). Par spēles rezultatīvāko spēlētāju kļuva komandas Marijampoles Sūduva volejbolists Andžej Savostenok, kurš ieguva 14 punktus.  Jāatzīmē arī uzvarētāju komandas volejbolists Mykolas Suchanekas, kurš, no iegūtiem 12 punktiem, 4 ieguva ar bloku.
 
Austrumu divīzijas spēles atklāja Jēkabpils Junioru/JSS un Rīgas Volejbola skolas komandas. 
Spēles pirmajos divos setos abām komandām izdevās apmainīties ar uzvarētiem setiem, kas lika domāt, ka iespējams sagaidīsim pirmo piecu setu cīņu. Tomēr turpmākajos spēles setos pārliecinošāki bija Jēkabpils Junioru volejbolisti, kuri svinēja arī pirmo šīs sezonas uzvaru ar rezultātu 3:1 (21:25; 25:22; 25:19; 25:22).
Ar iegūtiem 14 rezultativitātes punktiem izcēlās uzvarētāju komandas volejbolists Kristers Sils, 2 punktus gūstot ar netveramu servi un 3 ar uzvarētu bloku. 
 
Kamēr rietumu divīzijas mači turpināsies 31.oktobrī starp VK Ozolnieki un VK Skrunda komandām, austrumu divīzijā jau 14.oktobrī Sējas SH tiksies OC Limbažu/MSĢ un Rīgas Volejbola skolas komandas. Savukārt, 17. oktobrī Sējas SH spēkiem mērosies OC Limbažu/MSĢ un SK RTU komandas.4
 
Veiksmi un izturību komandām! 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv