Rīgas Volejbola skolas un Vecumnieku komandas iekļūst ceturtdaļfinālā
08.03.2020

Kamēr dāmas atpūšas un svin 8. marta svētkus, un Rīgas Volejbola skolas meiteņu komandu varam apsveikt ar iegūtu 1. vietu Baltijas līgā sievietēm, vīri tepat Latvijā cīnās par iekļūšanu nacionālās līgas ceturtdaļfinālā.

Kā jau zināms, pagājušajā nedēļa aizritēja viena no spēlēm starp Rīgas Volejbola skolas un Aizputes komandām, kur sevi tuvāk ceturtdaļfinālam izdevās aizvirzīt RVS puišiem.

Gan atbildes spēle, gan atlikušās divas spēles starp SK Talsu un Vecumnieku komandām aizritēja jau šajā nedēļas nogalē.

Sestdien, pirmā brīvdienu spēle norisinājās Sporta namā Talsi starp SK Talsi un Vecumnieku komandām. Lai arī spēles pirmie seti aizritēja saspringtā gaisotnē, abām komandām apmainoties ar uzvarētiem setiem, spēles turpinājumā, iegūstot papildus pārliecību un vajadzīgo spēles noskaņu, spēcīgāki izrādījās Vecumnieku komandas volejbolisti, kuri, pārliecinoši uzvarot gan trešo, gan ceturto spēles setu, uzvarēja arī visā spēlē ar rezultātu 3:1.

Savukārt, svētdien, Misas vidusskolas sporta zālē, norisinājās jau atbildes spēle. Arī šajā spēlē pārliecinošu sniegumu izdevās parādīt Vecumnieku komandas volejbolistiem, uzvarot visu spēli ar rezultātu 3:0. Šajā mačā ar 28 rezultativitātes punktiem izcēlās uzvarētāju komandas spēlētājs Andris Zadovskis, tajā skaitā 2 punktus iegūstot ar netveramu servi un 3 ar uzvarētu bloku.

Tajā pat laikā norisinājās arī otra atbildes spēle starp Rīgas Volejbola skolas un Aizputes komandām. Lai arī pirmais spēles sets aizritēja līdzīgā sniegumā, mača turpinājumā RVS volejbolisti parādīja pārliecinošu sniegumu un svinēja arī uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija uzvarētāju komandas volejbolists Renārs Jansons, iegūstot 13 punktus, tajā skaitā trīs iegūstot ar netveramu servi.

Noslēdzoties šīm spēlēm ir zināmi arī ceturtdaļfināla pāri. Rīgas Volejbola skola tiksies ar VK Ezerzeme komandu, savukārt Vecumnieku komandas volejbolistu pretinieki būs Daugavpils novada/DT komanda.

Nākamie mači norisināsies jau nākamajā nedēļas nogalē, kur katrai no komandām būs nepieciešams skaļš līdzjutēju atbalsts, jo spraigākie mači ir tikai priekšā!