Jelgavas/LLU volejbolistes notur līderpozīciju kopvērtējuma tabulā
02.03.2020

Nēdeļas nogale aizirētja, norisinoities sieviešu Latvijas čempionāta svarīgākajām spēlēm, kas komandām izšķīra iespēju cīnīties play off spēlēs. Šīs nedēļas sabraukums norisinājās Rīgas Volejbola centrā.
 
Piemajā dienas spēlē tikās Latvijas Universitātes un SK Babītes komandas. Lai arī SK Babītes komandas volejbolistēm spēles sākumā izdevās parādīt pārliecinošu spēli uz laukuma un uzvarēt pirmo setu, turpmākajos spēles setos spēcīgākas uz pārliecinošākas izrādījās LU komandas spēlētājas, kas svinēja kopvērtējumam svarīgu uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1. Spēles rezultatīvākā spēlētāja ar iegūtiem 17 punktiem bija uzvarētāju komandas volejbolsite Daila Žukauska, tajā skaitā četrus punktus iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.
 
Nākamajā dienas spēlē tikās SK Babītes un Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandas. Lai arī spēles pirmajos divos setos Murjāņu volejbolistes parādīja pārliecinošu sniegumu uz laukuma un svinēja tik pat pārliecinošu uzvaru, SK Babītes spēlētājas spēja saņemties un parādīt, ka nav gatavas atdot tik viegli uzvaru un uzvarēja 3.setu. Taču spēles ceturtajā setā treneru korpusam palīdzot, Murjāņu Sporta ģimnāzijas spēlētājas izrādījās spēcīgākas un svinēja uzvaru arī visā spēlē ar rezultātu 3:1. Spēles reultatīvākā spēlētāja ar iegūtiem 16 punktiem bija SK Babītes komandas spēlētāja Agnese Megne, tajā skaitā septiņus (!) punktus iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku.
 
Dienas pēdējā spēlē tikās Murjāņu Sporta ģimnāzijas un Latvijas Univeristāte komandas. Murjāņu volejbolsitēm šī bija otrā spēle pēc kārtas, kas deva gan savu nogurumu, gan nespēju pilnērtīgi koncentrēties uz spēli. Rezultātā pārliecinošu sniegumu rādīja Latvijas Universitātes komandas spēlētājas, kas svinēja arī uzvaru visa spēlē ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākā spēlētāja ar iegūtiem 15 punktiem bija uzvarētāju komandas volejboliste Ginta Vedļa, tajā skaitā sešus (!) punktus iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.
 
Līdz ar šīm spēlēm ir noslēdzies pamatturnīrs un noskairojušās komandas, kuras iekļūst playoff izspēlē. Jāpiemin, ka kopvērtējuma pirmo divu vietu ieguvējas uzreiz iekļūst ½ finālā. Un, ar iegūtiem 39 punktiem tās ir Jelgavas/LLU volejbolistes un 34 punktiem Rīgas Volejbola skolas volejbolistes.
 
Savukārt, trešo līdz sesto vietu izcīnījušās komandas aizvadīs ceturtdaļfinālu sērijas līdz 2 uzvarām. Pirmajā no tām tiksies kopvērtējuma tabulas 3. un 6. vietas ieguvējas, jeb RSU/MVS un VK Gulbene volejbolistes, savukārt, otrajā pārī tiksies 4. un 5. vietas ieguvējas - Mārupes SC un Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandas. Šo pāru uzvarētāju komandas pievienosies pusfinālā Jelgavas/LLU un Rīgas Volejbola skolas volejbolistēm. Šīs sezonas “Final 4” norisināsies 28.-29. martā Jelgavā, vienlaicīgi ar Latvijas Nacionālās Līgas čempionāta vīriešiem “Final 4”.
 
Paralēli notiekošajam sieviešu latvijas čempionātam arī vīri vakar uzsāka cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Pirmo spēli aizvadīja Rīgas Volejbola skolas un Aizputes komandas. Lai arī Aizputes komandas volejbolisti rādīja cienījamu spēli uz laukuma, spēcīgāki un pārliecinošāki bija RVS spēlētāji, kas svinēja arī uzvaru visa spēlē ar rezultātu 3:0. Spēles laikā ar iegūtiem 18 punktiem izcēlās uzvarētāju komandas volejbolists Renārs Jansons, tajā skaitā divus iegūstot ar netveramu servi.
 
Līdz ar šo uzvaru RVS komanada ir pietuvinājusi sevi ceturtdaļfinālam. Bet atbildes spēle jau 8.martā Aizputes novada SC plkst. 18:00. Jāpiemin, ka Aizputes komandas uzvaras gadījumā tiks izspēlēts "zelts sets" ! 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv