Jelgava/LLU noturas kopvērtējuma līderu pozīcijās
16.02.2020

Regulārārajām sezonas spēlēm ejot uz noslēgumu, arī pagājušā nedēļas nogale neizpalika bez aizraujošām sieviešu latvijas čempionāta spēlēm.
 
Viena no tām aizritēja jau nedēļas vidū, 12.februārī, trešdien, RSU sporta zālē, tiekoties VK Gulbenes un RSU/MVS komandām. Lai arī spēles sākumā RSU volejbolistes, parādot pārliecinošu sniegumu uz laukuma, izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0 pa setiem, Gulbenes meitenēm tas radīja tikai lielāku cīņassparu un vēlmi atspēlēties, kas arī rezultējās ar uzvarētāja noskaidrošanu vien piektajā setā. Spēles galotnē, mājas zāles sienām un atbalstītājiem palīdzot, pārliecinošāku sniegumu izdevās parādīt RSU volejbolistēm, kas svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2. Ar iegūtiem 21 punktu, spēles rezultatīvākā bija uzvarētāju komandas spēlētāja Anna Embrekte, tajā skaitā vienu punktu iegūstot ar uzvarētu bloku. 
 
Nākamās šīs nedēļas sabraukuma spēles norisinājās jau svētdien, Mārupes Sporta kompleksā. 
 
Pirmā sabraukuma spēle aizritēja starp mājniecēm Mārupes SC un SK Babītes komandām. Lai arī, pirmo reizi tiekoties šīm komandām savā starpā redzējām spraigu piecu setu cīņu, kur panākumus guva Babītes meitenes, šoreiz Mārupes volejbolistes devās uz laukuma ar lielu cīņassparu un vēlmi uzvarēt, kas spēles galotnē rezultējās arī ar pārliecinošu uzvaru 3:0. Spēles gaitā ar 18 iegūtiem punktiem izcēlās mājnieku komandas spēlētāja Liene Šimkuse, tajā skaitā divus punktus iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku. 
 
Nākamā spēle norisinājās starp SK Babītes un RSU/MVS komandām. Lai arī Babītes volejbolistes rādīja cienīgu sniegumu uz laukuma un to, ka ir gatavas pacīnīties arī par uzvaru kādā setā vai spēlē kopumā, RSU meiteņu pārliecinošā spēle aizveda viņas arī pie pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākā spēlētāja ar iegūtiem 15 punktiem bija Elizabete Dikmane, tajā skaitā vienu punktu iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.
 
Nākamajā spēlē zāles mājnieces Mārupes SC volejbolistes tikās ar Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandu. Spēles sākumā Mārupes meitenes rādīja uz laukuma pārliecinošu spēli, izvirzoties vadībā ar 2:0 pa setiem. Turpmākajos spēles setos Murjāņu volejbolistes spēja saņemties un aizcīnīties līdz piektajam un izšķirošajam setam. Tomēr, iespējams nogurums vai koncentrēšanās trūkums uz laukuma, Mārupes volejbolistēm ļāva saņemties pēc lūzuma otrā spēles pusē un svinēt uzvaru piektajā setā ar rezultātu 15:1 un arī visā spēlē ar rezultātu 3:2. Ar iegūtu 21 punktu spēles rezultatīvākā spēlētāja bija Liene Šimkuse, tajā skaitā 3 punktus iegūstot ar uzvarētu bloku.
 
Pēdējā šīs nedēļas nogales sabraukuma spēle aizritēja starp VK Gulbenes un Rīgas Volejbola skolas komandām. Jau spēles sākumā RVS volejbolistes parādīja, ka ir līderes šajā spēlē. Arī mača turpinājumā spēja parādīt pārliecinošu sniegumu uz laukuma un, neļaujot Gulbenes meitenēm pārsniegt 20 punktu robežu kādā no setiem, svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0. Ar iegūtiem 14 punktiem izcēlās uzvarētāju komandas volejboliste Paula Katrīna Krustkalne, tajā skaitā divus punktus iegūstot ar netveramu servi un trīs ar uzvarētu bloku, un Marta Levinska, trīs punktus iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku. 
 
Noslēdzoties šīs nedēļas sabraukumam, kopvērtējuma tabulas pārliecinošas līderes un nepārspētas ir Jelgavas/LLU volejbolistes ar iegūtiem 39 punktiem. Pietuvoties ir izdevies Rīgas Volejbola skolas komandai ar iegūtiem 34 punktiem un RSU/MVS voljebolistēm ar iegūtiem 29 punktiem. 
 
Jau 1.martā norisināsies pēdējais regulārās sezonas sabraukums Rīgas Volejbola centrā savā starpā tiekoties SK Babītes, Latvijas Univeristātes un Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandām. Tā kā norisināsies spraiga cīņa par kopvērtējuma punktiem, jo visām komandām tie ir ļoti nepieciešami un iespējams tieši šīs spēles būs svarīgas, lai iekļūtu play off, svarīgs būs ne tikai meiteņu sniegums uz laukuma, bet arī skaļš atbalsts no līdzjutēju puses. 
 
 
Veiksmi komandām un tiekamies jau 1.martā Rīgas Volejbola centrā!

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv