Rīgas Volejbola skolas meitenes netiek pārspētas
09.02.2020

Paralēli svētdien notiekošajiem vīriešu nacionālās līgas sabraukumiem, norisinājās arī sieviešu Latvijas čempionāta sabraukums Gulbenē, kur savā starpā spēles izspēlēja VK Gulbene, Murjāņu Sporta ģimnāzijas un Rīgas Volejbola skolas komandas.
 
Dienas pirmā spēle norisinājās starp VK Gulbene un Murjāņu Sporta ģimnāzijas volejbolistēm. Tā kā katrai no komandai bija ļoti svarīgi iegūtie punkti kopvērtējuma tabulai, bija gaidāma spraiga un cīņas pilna spēle. Cīņas sākumā, pārliecinošu spēli parādot, Murjāņu volejbolistes izvirzījās vadībā ar 2:0 pa setiem. Taču skaļais līdzjutēju atbalsts un meiteņu pārliecība pār saviem spēkiem, Gulbenes spēlētājām ļāva saņemties un iesaistīties cīņā par tik svarīgajiem punktiem. Mača izskaņā uzvarētāju izdevās noskaidrot vien piektajā, izšķirošajā setā, kur iegūtā pārliecība un atbalsts no līdzjutējiem, Gulbenes meitenēm ļāva svinēt uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:2. Rezultatīvākā spēlētāja ar iegūtiem 18 punktiem bija uzvarētāju komandas spēlētāja Sanda Ragozina, tajā skaitā divus punktus iegūstot ar netveramu servi.
 
Nākamajā cīņā iesaistījās spēcīgās Rīgas Volejbolas skolas spēlētājas, tiekoties ar Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandu. Par spīti esošajam nogurumam no iepriekšējās spēles, Murjāņu volejbolistes devās uz laukuma ar lielu cīņassparu. Tomēr spēles gaitā RVS volejbolistes parādīja pārliecinošu sniegumu, un, neļaujot pretinieku komandai sasniegt 20 punktu robežu kādā no setiem, svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0. Ar iegūtiem 15 rezultativitātes punktiem izcēlās uzvarētāju komandas spēlētāja Marta Levinska, tajā skaitā piecus punktus iegūstot ar netveramu servi un trīs ar uzvarētu bloku.
 
Pēdējā šīs nedēļas nogales sabraukuma spēle aizritēja starp VK Gulbene un Rīgas Volejbola skolas komandām. Arī šīs spēles sākumu, Rīgas meitenes uzsāka pārliecinoši uzvarot pirmo setu. Lai arī otrajā spēles setā Gulbenes volejbolistēm izdevās saņemties un iesaistīties cīņā, RVS meitenes apliecināja savu esamību līderu top vietās un svinēja uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0. Rezultatīvākā spēlētāja ar iegūtiem 15 punktiem bija Rīgas Volejbola skolas audzēkne Marta Levinska, tajā skaitā trīs iegūstot ar netveramu servi.
 
Noslēdzoties šim sabraukumam kopvērtējuma tabulas augšgalā vēl joprojām nepārspētas ir Jelgavas/LLU volejbolistes ar iegūtiem 39 punktiem. Ar 31 iegūtu punktu pietuvojušās ir Rīgas Volejbola skolas meitenes.
 
Nākamais sabraukums norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, kur Mārupes Sporta kompleksā savā starpā cīnīsies SK Babītes, Mārupes SC, RSU/MVS, Murjāņu Sporta ģimnāzijas, VK Gulbenes un Rīgas Volejbola skolas komandas.
 
Gaidāmas aizraujošas un saspringtas spēles, tāpēc
atbalstītāji – jūsu atbalsts būs ļoti nepieciešams katrai no komandām!

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv