VK Ezerzemes un Vecumnieku komandas stingri turās kopvērtējuma augšgalā
09.02.2020

 

<div data-block="\\&quot;true\\&quot;" data-editor="\\&quot;f0hjs\\&quot;" data-offset-key="\\&quot;chv7q-0-0\\&quot;" style="\\&quot;font-family:" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" color:="" rgb(28,="" 30,="" 33);="" font-size:="" 14px;="" white-space:="" pre-wrap;\\"="">

 

Pagājušo nedēļas nogali aizvadījām kārtējos volejbola svētkos jeb aizraujošos sabraukumos nacionālās līgas vīriešiem gan augstākās, gan zemākās grupas mačos. 
 
Augstākās grupas izspēles sestdien uzsāka spēle starp VK Ozolnieku un Daugavpils nov./DT komandām. Lai gan Ozolnieku komandas volejbolistiem ar katru setu izdevās piekļūt tuvāk uzvarai un uzlabot savu sniegumu, spēles galotnē spēcīgāki bija Daugavpils nov./DT spēlētāji un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Ar 18 iegūtiem punktiem spēles rezultatīvākais spēlētājs bija uzvarētāju komandas volejbolists Devids Žolnerovičs, tajā skaitā vienu iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku.
 
Nākamā dienas spēle aizritēja starp Jēkabpils Junioru/JSS un SK RTU komandām. Gluži kā iepriekšējā šīs dienas spēlē, arī šajā SK RTU komandas volejbolistiem spēles gaitā izdevās uzlabot savu sniegumu un trešajā setā iesasitīties cīņā arī par spēles turpinājumu. Tomēr seta galotnē spēcīgāki bija, un ar divu punktu pārsvaru uzvarēja, Jēkabpils Junioru spēlētāji, kas svinēja arī pārliecinošu uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0. Spēles laikā ar iegūtiem 12 punktiem izcēlās mājnieku komandas volejbolists Kristers Dardzāns, tajā skaitā trīs punktus iegūstot ar uzvarētu bloku.
 
Savukārt, pēdējā šīs nedēļas nogales augstākās grupas spēle aizritēja jau svētdien Ozolnieku vidusskolas SZ starp VK Ezerzemes un VK Ozolnieku komandām. Lai arī komandas spēlēs sākumā apmainījās ar uzvarētiem setiem, turpmākajos spēles setos un galotnē spēcīgāki un pārliecinošāki par savu sniegumu bija VK Ezerzemes volejbolisti un svinēja uzvaru arī visā spēlē ar rezultātu 3:1. Spēles rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 22 punktiem bija viesu komandas un uzvarētāju komandas spēlētājs Dmitrijs Meinerts, tajā skaitā četrus punktus iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku. Jāatzīmē arī mājnieku komandas spēlētājs Janis Gabranovs, kurš palīdzēja komandai cīnīties ar uzvarētiem (sešiem!) blokiem. 
 
Noslēdzoties šīm spēlēm kopvērtējuma tabulas augšgalā augstākajā grupā ar iegūtiem 20 punktiem ir izvīrzījušies VK Ezerzemes volejbolisti. Tuvākie sekotāji ar iegūtiem 14 punktiem ir VK Ventspils un Daugavpils nov./DT komandas. 
 
 
Savukārt, sestdien, zemākas grupas pirmā apļa spēles noslēdza spēle starp Aizputes un Vecumnieku komandām. Lai arī pirmais sets aizritēja līdzīgā spēlē un uzvarētāj komandu šķīra tikai divi punkti, iegūtā pārliecība palīdzēja cīņā pārējos setos un Vecumnieku komandas volejbolisti svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 15 punktiem bija uzvarētāju komandas volejbolists Andris Zadovskis, tajā skaitā divus punktus iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku. 
 
Jelgavas NSC sestdien tikai aizvadīta spēle starp Jelgavas novada un MSĢ/LAT U17 komandām. Lai arī spēles pirmajos divos setos pārāki bija mājnieku komandas volejbolisti, MSĢ puiši spēja saņemties un iesasitīties pārliecinošā cīņā arī par uzvaru visā spēlē, uzvarot trešo un ceturto spēles setu. Pie rezultāta 2:2 cīņas uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai piektajā izšķirošajā setā. Tā kā MSĢ puiši jau bija ieguvuši pārliecību pār savu spēli, Jelgavas volejbolistiem bija nepieciešams skatītāju atbalsts, lai atgūtos un iesaistītos cīņā par uzvaru. Taču tieši spēles galotne bija svarīgākā, kur, ne bez veiksmes palīdzības, spēcīgāki bija MSĢ/LAT U17 volejbolisti un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2. Rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 33 punktiem bija uzvarētāju komandas volejbolists Sandis Vilcāns, tajā skaitā piecus punktus iegūstot ar netveramu servi un piecus ar uzvarētu bloku. 
 
Savukārt, svētdienas pirmajā zemākās grupas spēlē tikās Aizputes un MSĢ/LAT U17 komandas. Lai arī spēles sākumā abas komandas apmainījās ar uzvarētiem setiem, kas lika nojaust, ka iespējams būs sagaidāma kārtējā piecu setu cīņa, spēles turpinājumā, pārliecinošu sniegumu parādot, uzvaru svinēja Aizputes komandas volejbolisti ar rezultātu 3:1. Ar iegūtiem 15 punktiem izcēlās uzvarētāju komandas spēlētājs Karlis Kliemanis, tajā skaitā vienu iegūstot ar uzvarētu bloku un vienu ar netveramu servi, kā arī MSĢ/LAT U17 komandas volejbolists Sandis Vilcans, tajā skaitā vienu iegūstot ar netveramu servi un četrus punktus ar uzvarētu bloku.
 
Nākamā svētdienas spēle norisinājās RVS sporta zālē starp Kuldīgas novada sporta skolas un Rīgas Volejbola skolas komandām. Lai arī spēles sākumā RVS volejbolisti izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0 pa setiem, Kuldīgas puiši spēja saņemties un parādīt pārliecinošu sniegumu, lai iesaistītos cīņā par uzvaru arī visā spēlē. Aizraujošā mača turpinājumā spēles uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai piektajā izšķirošajā setā. Mājas sienām un līdzjutēju atbalstam palīdzot, seta galotnē spēcīgāki bija Rīgas Volejbola skolas audzēkņi un svinēja uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:2. Ar iegūtiem 27 punktiem izcēlās uzvarētāju komandas spēlētājs Renārs Jansons, tajā skaitā četrus iegūstot ar uzvarētu bloku. 
 
Pēdējā šīs nedēļas nogales zemākās grupas spēle aizritēja starp SK Talsu un Vecumieku komandām. Jau spēles sākumā Vecumnieku komandas spēlētāji parādīja, ka ir pārliecinoši šīs spēles līderi. Parādot tik pat pārliecinošu sniegumu spēles turpinājumā svinēja arī uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0. 
 
Noslēdzoties šīm spēlēm, kopvērtējuma tabulas augšgalā zemākās grupas konkurencē ir izvirzījušies Vecumnieku komandas volejbolisti ar iegūtiem 25 punktiem. Ar iegūtiem 20 punktiem seko Aizputes un 18 punktiem Rīgas Volejbola skolas komandas.
 
Arī nākamā nedēļas nogale solās aizritēt ar aizraujošiem komandu sabraukumiem gan augstākās, gan zemākas grupas konkurencē. 
 
Atbalstītāji sarosāmies, jo katrai komandai uzvara un atbalsts ir ļoti nepieciešams.
 
Veiksmi visiem!

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv