Dāmas tiekas pirmajā šā gada sabraukumā Gulbenē
13.01.2020

Sveiciens visiem jaunajā žurkas gadā!
 
Pirmais 2020.gada Latvijas čempionāta sievietēm sabraukums norisinājās Gulbenē savā starpā tiekoties Jelgavas/LLU, Latvijas Universitātes, Mārupes SC un VK Gulbenes komandām.
 
Pirmajā spēlē tikās mājnieces VK Gulbene pret Jelgavas/LLU komandu. Jau spēles sākumā Jelgavnieces parādīja līderu cienīgu sniegumu un spēles izskaņā svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Ar iegūtiem 8 punktiem, spēles rezultatīvākā spēlētāja bija uzvarētāju komandas uzbrucēja Līva Sola, tajā skaitā 2 punktus iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku.
 
Nākamā sabraukuma spēle bija starp Jelgavas/LLU un Latvijas Universitātes komandām. Arī šī mača izteiktas līderes bija jelgavas komandas volejbolistes, ko spēles gaitā arī apstiprināja, iegūstot pārliecinošu uzvaru, neļaujot LU spēlētājām pārsniegt 19 punktu robežu nevienā no setiem.
 
Trešajā spēlē par uzvaru gatavas cīnīties bija VK Gulbenes un Mārupes SC komandas. Arī šī spēle nesagādāja pārsteigumus skatītājiem un atbalstītājiem. Mārupes komandas spēlētājas, parādot pārliecinošu sniegumu, svinēja uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākā spēlētāja bija uzvarētāju komandas volejboliste Marta Ozoliņa, iegūstot 9 punktus, tajā skaitā piecus ar netveramu servi.
 
Dienas pēdējo spēli aizvadīja Mārupes SC un Latvijas Universitātes komandas. Mārupes volejbolistēm arī šajā spēlē izdevās parādīt pārliecinošu sniegumu uz laukuma un mača izskaņā svinēt uzvaru arī visā spēlē ar rezultātu 3:0. Ar iegūtiem 16 punktiem, rezultatīvākā bija Mārupes komandas volejboliste Liene Šimkuse, tajā skaitā 2 punktus iegūstot ar netveramu servi un vienu ar uzvarētu bloku.
 
Svētdien tika aizvadīta Baltijas līgas spēle starp Jelgavas/LLU un Rīgas Volejbola skolas komandām, kas vienlaikus arī bija Latvijas čempionāta spēle. Jau spēles sākumā bija gaidāma aizraujoša un nervus kutinoša spēle, jo abās iepriekšējās savstarpējās spēlēs uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai piektajā setā. Arī šī spēle saglabāja sevī intrigu līdz pat pēdējam spēles punktam. Komandām apmainoties ar uzvarētiem setiem, uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai piektajā, izšķirošajā setā. Mājas sienām un atbalstītāju pulkam palīdzot, Jelgavniecēm izdevās revanšēties par zaudējumu Latvijas Kausa finālā un svinēt uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:2. Ar iegūtiem 27 punktiem spēles rezultatīvākā spēlētāja bija Marta Levinska, tajā skaitā trīs punktus iegūstot ar netveramu servi un trīs ar uzvarētu bloku.
 
Pārliecinošas kopvērtējuma tabulas līderes pašlaik ir Jelgavas/LLU volejbolistes ar iegūtiem 31 punktu. Uzreiz pēc tam, ar sakrātiem 16 punktiem, ierindojas RSU/MVS un, ar iegūtiem 15 punktiem Rīgas Volejbola skolas meitenes.
 
Veiksmi un izturību visām komandām un tiekamies jau nākamajās spēlēs!

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv