Jelgavas volejbolistes turpina saglabāt līderpozīcijas
16.12.2019

Šī nedēļas nogale priecēja skatītājus ne tikai ar vīriešu nacionālās līgas sabraukumiem, bet arī sieviešu konkurencē Latvijas čempionātā tika aizvadīts pēdējais šī gada sabraukums Rīgas Volejbola skolā.
 
 
Savā starpā spēles aizvadīja četras komandas. Sabraukuma pirmais mačs norisinājās starp Mārupes SC un Jelgavas/LLU komandām. Zinot, ka abas komandas ir kopvērtējuma līderu augšgalā un šobrīd norisinās arī spraiga cīņa Latvijas kausa pusfinālos, bija gaidāma spraiga un aizraujoša spēle. Taču spēlei sākoties, bija manāms, ka Jelgavas volejbolistes ir atbraukušas tikai un vienīgi pēc pārliecinošas uzvaras un 3 punktiem kopvērtējuma tabulai. Mārupes meitenēm, nespējot saņemties un sakārtot spēli, nācās piedzīvot pārliecinošu 3:0 zaudējumu, nesasniedzot 20 punktu robežu kādā no setiem. Jelgavas/LLU komandas rindās un visā spēlē rezultatīvākā, ar 16 iegūtiem punktiem, tajā skaitā diviem blokiem, bija Līva Sola.
 
 
Arī nākamo spēli aizvadīja Jelgavas/LLU komanda pret SK Babīti. Neskatoties uz to, ka Jelgavniecēm šī bija otrā spēle pēc kārtas, nogurums neļāva atslābt, jo Babītes komandas volejbolistes spēli uzsāka pārliecinoši un parādīja, ka ir gatavas cīnīties par uzvaru, vai kādu punktu kopvērtējumam. Bet Jelgavas volejbolistes pierādīja savu esamību līderpozīcijā. Arī šajā spēlē 3:0 pārliecinoša uzvara. Šajā spēlē ar rezultstivitāti izcēlās uzvarētāju komandas spēlētāja Jana Leite, iegūstot 16 punktus, tajā skaitā trīs ar netveramu servi un vienu uzvarētu bloku.
 
 
Nākamājā šī sabraukuma spēlē iesaistījās arī laukuma mājnieces Rīgas Volejbola skolas meitenes tiekoties ar Mārupes SC komandu. Jau spēles sākumā RVS volejbolistes parādīja savu profesionalitāti un, protams, mājas zēles sienas un lielais atbalstītāju pulks RVS komandas meitenēm palīdzēja iegūt pārliecinošu 3:0 uzvaru visā spēlē. Uzvarētāju komandas rindās ir arī visas spēles rezultatīvākā spēlētāja Vlada Pridatko, kura ieguva 14 punktus, tajā skaitā divus ar netveramu servi un četrus! ar uzvarētu bloku.
 
 
Pēdējo šīs nedēļas nogales spēli aizvadīja SK Babītes komanda pret mājniecēm Rīgas Volejbola skolas komandu. Spēles sākums lika iespringt gan treneru korpusam, gan spēlētājām, jo Babītes volejbolistes rādīja cienīgu sniegumu, gan pirmajā setā, gan uzvarot trešo spēles setu. Tomēr RVS meitenes, pierādot, ka ir vienas no līderēm un parādot profesionālu nosvērtību grūtos brīžos, ieguva uzvaru ar rezultātu 3:1 visā spēlē. Rezultatīvākā spēlētāja ar 20 iegūtiem punktiem bija RVS komandas volejboliste Marta Levinska, septiņu punktus iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.
 
 
Pēc šī sabraukuma pārliecinošā līderu pozīcijā kopvērtējuma tabulā ar iegūtiem 23 punktiem ir ierindojušās Jelgavas/LLU volejbolistes. Pēdējā šī gada spēle norisināsies 18.decembrī starp VK Gulbene un RSU/MVS komandām. 
 
Nākamajos Latvijas čempionāta sabraukumies tiekamies jau jaunajā gadā.

Veiksmi visiem!

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv