Aizvadītas pēdējas 2019.gada spēles
16.12.2019

Paralēli sieviešu Latvijas čempionātam, šajā nedēļas nogalē norisinājās arī gan austrumu, gan rietumu divīzijas vīriešu nacionālās līgas spēles.
 
Jau piektdien, 13.decembrī, aizritēja pirmā spēle starp VK Ezerzemes/DU un MSĢ/Jaunsardzes komandām. Šīs spēles sākumā galvenie līderi bija VK Ezerzemes/DU volejbolisti, taču, mājas zāles sienām un līdzjutēju atbalstam nepalīdzot, MSĢ puiši parādīja lielisku sniegumu un ieguva arī visā spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0, sagādājot pārsteigumu līdzjutējiem un iegūstot vērtīgos 3 punktus kopvērtējuma tabulai. Ar rezultativitāti izcēlās uzvarētāju komandas spēlētājs Kristians Fokerots, kurš ieguva 14 punktus, tajā skaitā 2 ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.
 
Jau sestdien aizritēja nākamā austrumu divīzijas spēle starp Vecumnieku un Jēkabpils Junioru/JSS komandām. Lai arī spēles sākums lika manīt, ka turpinājums varētu būt aizraujošs un saspringts, Vecumnieku komandas spēlētāji spēja uzņemt vajadzīgās emocijas un pierādīt, ka ir līderi šajā cīņā, un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Rezultatīvākais spēlētājs, uzvarētāju komandas rindās, bija Andris Zadovskis, iegūstot 20 punktus, tajā skaitā vienu ar uzvarētu bloku.
 
Pēdējā šīs nedēļas nogales spēle austrumu divīzijā aizritēja svētdien, tiekoties Daugavpils nov./DT un Rīgas Volejbola skolas komandām. Abām komandām, apamonoties ar spraigi uzvaŗtiem setiem, jo katrs sets aizritēja punkts punktā, kas lika iespringt gan treneru korpusam, gan spēlētājiem, gan sanākušajiem līdzujtējiem, jo spēle aizritēja Preiļu Sporta skolā, kas nav nevienas komandas mājas zāle, uzvarētāju noskaidroja tikai piektajā, izšķirošajā setā, kur spēcīgāki izrādījās Rīgas Volejbola skolas volejbolisti, uzvarot arī visu spēli ar rezultātu 3:2. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija uzvarētāju komandas spēlētājs Renārs Jansons ar iegūtiem 26 punktiem, tajā skaitā ar divām netveramām servēm un vienu uzvarētu bloku.
 
Pēc šiem sabraukumiem austrumu divīzijas līderpozīcijās vēl joprojām ir izvirzījušies VK Ezerzemes/DU volejbolisti ar iegūtiem 20 punktiem. Uzreiz pēc viņiem, ar iegūtiem 18 punktiem ir Daugavpils nov./DT spēlētāji.
 
Savukārt, rietumu divīzijas sabraukumos pirmo spēli sestdien aizvadīja Jelgavas novada un SK RTU komandas. Spēles sākums aizritēja abām komandām apmainoties ar uzvarētiem setiem, kas lika noprast, ka uzvarētāju nebūs tik viegli noskaidrot. Tomēr spēles galotnē SK RTU volejbolisti izrādījās nosvērtāki un, sakārtojot savu spēles gaitu, svinēja uzvaru arī visā spēlē ar rezultātu 3:1. Ar rezultatīviem 22 punktiem izcēlās Jelgavas komandas spēlētājs Elvis Karpovičs, tajā skaitā vienu punktu iegūstot ar netveramu servi.
 
Nākamā sestdienas sabraukuma spēle aizritēja Aizputē, tiekoties Aizputes un Kuldīgas NSS komandām. Mājas zāles sienām un lielajam atbalstītāju pulkam palīdzot, Aizputes komandas puiši svinēja pārliecinošu uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 12 punktiem ir uzvarētāju komandas volejbolists Sandris Štāls, tajā skaitā vienu punktu iegūstot ar netveramu servi.
 
Savukārt, jau svētdien aizritēja nākamā rietumu divīzijas spēle, kura norisinājās starp Kuldīgas NSS un VK Ozolnieki komandām. Lai arī Kuldīgas puiši centās izrādīt pretestību un parādīt, ka ir gatavi cīnīties par uzvaru arī visā spēlē, Ozolnieku komandas volejbolisti izrādījās spēcīgāki un svinēja uzvaru arī visā spēlē ar rezultātu 3:1. Ar rezultativitāti izcēlās mājnieku komandas spēlētājs Dāvis Andersons, iegūstot 13 punktus.
 
Pēdējo šīs nedēļas sabraukuma spēli aizvadīja rietumu divīzijā aizvadīja SK Talsu un Jelgavas novada komandas. Lai arī abas komandas, spēli uzsākot, bija gatavas cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru, šīs spēles rezultāts sagādāja pārsteigumus skatītājiem. Jo ar līdzjutēju atbalstu un mājas zāles sienu palīdzību SK Talsu komandas volejbolisti svinēja uzvaru visā spēlē ar resultātu 3:1. Īpaši jāizceļ uzvarētāju komandas spēlētājs Toms Kalniņš, kurš ieguva 20 rezultativitātes punktus, tajā skaitā divus punktus ar uzvarētu bloku.
 
Rietumu divīzjā, pēc šiem sabraukumiem, ar 29 punktiem kopvērtējuma līderpozīcijās ir izvirzījušies VK Ventspils komandas volejbolisti. Ar 26 punktiem tur pat “uz pēdām min” VK Ozolnieku komandas spēlētāji.
 
Nākamās spēles solās būt aizraujošas un saspringtas, jo katra no spēlēm var nest pārsteigumus, tāpēc ir ļoti svarīgs arī līdjutēju atbalsts. Tiekamies jau jaunā gada pirmajā nedēļas nogalē nākamajos sabraukumos.
 
Veiksmi spēlētājiem un līdzjutējiem, kā arī priecīgus svētkus!

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv