Brīvdienās aizvadītas 2 sieviešu spēles Murjāņos
10.12.2019

Sestdien, 7.decembrī Murjāņos norisinājās Latvijas čempionāta sabraukums sievietēm. Pirmo spēli aizvadīja mājnieces Murjāņu Sporta ģimnāzija pret Latvijas Universitāti. Jau spēles sākumā bija gaidāma aizraujoša un interesanta vairāk nekā 3 setu cīņa, jo abas komandas ir vienlīdzīgas. Cīņai norisinoties tas arī aptiprinājās, jo komandām apmainoties ar uzvarētiem setiem, spēles uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai piektajā izšķirošajā setā. Latvijas Universitātes meiteņu spēļu pieredze un nosvērtība bija izšķirošā spēles galotnē un ļāva komandai svinēt arī uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:2. Spēles rezultatīvākās spēlētājas ar iegūtiem 15 punktiem bija LU komandas Daila Žukauska, trīs punktus iegūstot ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku, un Viktorija Brailko, tajā skaitā divus punktus iegūstot ar “eisu”.

 

Nākamā spēle aizritēja starp RSU/MVS un Latvijas Universitātes komandām. LU meiteņu nogurums pēc iepriekšējās piecu setu cīņas lika par sevi manīt un, viena no līderu pozīcijās esošajām komandām, RSU/MVS svinēja pārliecinošu 3:0 uzvaru. Šajā spēlē ar rezultativitāti izcēlās RSU komandas uzbrucēja Elza Smilškalne, kura ieguva 14 punktus, piecus no tiem ar netveramu servi.

 

Pēc šī sabraukuma līderpozīcijas, ar iegūtiem 15 punktiem, pagaidām ir noturējušas Jelgavas/LLU meitenes, bet tur pat ar 14 iegūtiem punktiem ir ierindojušās RSU/MVS spēlētājas.

 

Nākamais Latvijas čempionāta sievietēm sabraukums norisināsies jau nākamajās brīvdienās, kur savā starpā tiksies Mārupes SC, Jelgavas/LLU, SK Babītes un Rīgas Volejbola skolas komandas. Novēlam izturību un veiksmi komandām un līdzjutējiem.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv