Baltijas līgas komandas apliecina savu favorītu statusu
02.12.2019

Norisinoties gan Baltijas līgas, gan Latvijas kausa spēlēm, paralēli sieviešu volejbola komandas aizvada arī regulārās sezonas Latvijas čempionāta spēles. Atskatīsimies uz komandu sniegumu un rezultativitāti šajās spēlēs.

 

13. novembra vakarā Jelgavas novada sporta centrā savā starpā tikās VK Jelgavas un RSU/MVS komandas. Abas komandas ir vienas no līderēm arī Latvijas Čempionātā sievietēm, tāpēc bija gaidāma sīva spēle volejbolistu izpildījumā. Taču, Jelgavas komandas meitenēm, palīdzot mājas sienām un līdzjutēju atbalstam, izdevās pierādīt arī savu līdzdalību Baltijas līgā, svinot pārliecinošu uzvaru arī šajā spēlē ar rezultātu 3:0. Ar 20 rezultatīviem punktiem īpaši jāizceļ Jelgavas komandas spēlētāja Līga Plāte, tajā skaitā ar vienu netveramu servi un vienu uzvarētu bloku.

 

Jau nākamās darba dienas vakarā MSĢ sporta zālē norisinājās spēle starp Murjāņu Sporta ģimnāzijas un VK Gulbenes komandām. Spēles sākums rādīja, ka, apmainoties ar uzvarētiem spēles setiem, abas komandas ir atbraukušas tikai ar vienu mērķi, iegūt uzvaru un svarīgos 3 punktus kopvērtējumam. Spēles galotne bija izšķirīga, jo spēle noritēja punkts punktā. Murjāņu Sporta ģimnāzijas meitenes, palīdzot mājas sienām un līdzjutēju atbalstam, izrādījās nosvērtākas un spēcīgākas, svinot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1. Uzvarētāju komandas rindās ar rezultativitāti jāizceļ Diāna Madrēvica, kura ieguva 16 punktus, tajā skaitā četrus ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.

 

Pirmās adventes noskaņās arī sieviešu komandas aizvadīja Latvijas čempionāta spēles. Pirmajā spēlē Rīgas Volejbola centrā tikās Latvijas Universitātes un Rīgas Volejbola skolas komandas. Šajā spēlē RVS meitenes pierādīja, ka ir pārliecinošas līderes šajā mačā un cīnīsies par uzvaru ne tikai Latvijas čempionātā un Latvijas kausā, bet arī Baltijas līgā. Rezultātā uzvara Rīgas meitenēm ar rezultātu 3:0. Ar rezultativitāti īpaši jāizceļ uzvarētāju komandas spēlētāja Marta Levinska, kura ieguva 21 punktu, tajā skaitā divus ar netveramu servi un divus ar uzvarētu bloku.

 

Nākamajā spēlē , Rīgas Volejbola centrā, tikās Latvijas Universitātes meitenes pret VK Gulbene. Esošais nogurums un zaudējums iepriekšējā spēlē, neļāva LU komandas volejbolistēm saņemties, Gulbenes meitenēm izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Ar rezultativitāti jāizceļ uzvarētāju komandas volejboliste Diāna Melle, kura ne tikai ar 9 iegūtiem punktiem bija spēles rezultatīvākā spēlētāja, bet četrus no tiem iegūstot ar uzvarētu bloku.

 

Pēc šīm spēlēm kopvērtējuma tabulā pārliecinošas līderes ar 15 iegūtiem punktiem ir VK Jelgava volejbolistes. Tuvākās sekotājas ar 11 iegūtiem punktiem ir RSU/MVS meitenes. Jāatzīmē arī, ka RVS komanda cīnās bez zaudējumiem, bet aizvadījusi tikai 2 spēles.

 

Nākamais sabraukums jau šajā nedēļas nogalē MSĢ sporta zālē, tiekoties Latvijas Universitētes meitenēm ar Murjāņu Sporta ģimnāzijas un RSU/MVS komandām. Visām komandām ir nepieciešams līdzjutēju atbalsts, tāpēc veiksmi un izturību komandām, un līdzjutēji, sarosamies un tiekamies jau sestdien!

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv