Atskats uz aizvadītajām NLV spēlēm
25.11.2019

Šajā nedēļas nogalē pirmā apļa spēles noslēdza un otrā apļa spēles atklāja vīriešu nacionālās līgas rietumu un austrumu divīzijas komandas.

 

Jāpiebilst, ka pagājušās nedēļas nogalē savu mājas spēli aizvadīja SK Talsu spēlētāji, rietumu divīzijā, tiekoties ar spēcīgo SK RTU komandu. RTU komandas volejbolisti savu līderu pozīciju pierādīja jau spēles sākumā, pirmajā setā neļaujot sasniegt 17 punktu robežu Talsu puišiem. Lai arī turpmākajā spēles gaitā mājnieki parādīja cienīgu spēles sniegumu, RTU komandas volejbolisti ieguva pārliecinošu 3:0 uzvaru. Spēles laikā rezultativitātes punktus bija iespēja gūt gandrīz visiem spēlētājiem, taču ar 6 iegūtiem punktiem spēles rezultatīvākais spēlētājs bija SK Talsi komandas volejbolists Toms Kalniņš, tajā skaitā 2 punktus gūstot ar uzvarētu bloku un divus punktus ar netveramu servi.

 

Šīs nedēļas nogalē austrumu divīzijā tika aizvadīta viena otrā apļa spēle, kur savā starpā tikās VK Ezerzeme/DU un Rīgas Volejbola skolas komandas. Šīs spēles rezultāts nesagādāja pārsteigumus ne spēlētājiem, ne līdzjutējiem. Līderu cienīgu spēli parādot, VK Ezerzemes volejbolisti ieguva pārliecinošu uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:0, neļaujot RVS puišiem kādā no setiem iegūt vairāk kā 14 punktus. Īpaši jāatzīmē VK Ezerzemes volejbolists Andris Širjakovs, kurš ieguva 19 rezultativitātes punktus, tajā skaitā 7 ar netveramu servi.

 

Ar šo spēli VK Ezerzemes volejbolisti ir izvirzījušies pirmajā vietu kopvērtējuma tabulā Austrumu divīzijā ar iegūtiem 16 punktiem.

 

Rietumu divīzijā pirmā apļa spēli šajā nedēļas nogalē noslēdza VK Ozolnieku un Kuldīgas NSS komandas. Lai arī pirmajā spēles setā Kuldīgas puiši rādīja spēli, kas varētu ļaut viņiem uzvarēt, turpmākajos divos setos Ozolnieku komandas spēlētāji parādīja, ka ir laukuma saimnieki un pārliecinoši uzvarēja arī visu spēli ar rezultātu 3:0. Spēles laikā ar rezultativitāti izcēlās uzvarētāju komandas spēlētājs Ēriks Strautnieks, ar iegūtiem 13 punktiem, tajā skaitā 3 punktus iegūstot ar uzvarētu bloku.

 

Otrā apļa cīņas uzsāka SK RTU un Kuldīgas NSS komandas. Arī šajā spēlē RTU komandas volejbolisti parādīja, ka ir pārliecinoši šīs spēles favorīti un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0, neļaujot pretiniekiem sasniegt 20 punktu robežu. Šajā cīņā ar rezultativitāti jāuzteic uzvarētāju komandas spēlētājs Jānis Muižnieks, kurš komandai palīdzēja ar iegūtiem 16 punktiem, tajā skaitā vienu uzvarētu bloku un trīs netveramām servēm.

 

Nākamo rietumu divīzijas cīņu aizvadīja Jelgavas novada un VK Ozolnieki komandas. Lai arī spēles sākumā komandas radīja intrigu skatītājiem, ka spēle varētu aizritēt 5 setu cīņā, ceturtais spēles sets VK Ozolnieku spēlētājiem izrādījās izšķirošais un komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1. Šajā spēlē ar rezultativitāti jāizceļ Jelgavas komandas spēlētājs Elvis Karpovičš, kurš ar divām netveramām servēm un vienu bloku spēles laikā ieguva 22 punktus.

 

Aizputes novada SC aizritēja cīņa starp Aizputes un VK Ventspils komandām. Arī VK Ventspils spēlētāji aizstāvēja savas līderpozīcijas un spēja pārliecinoši uzvarēt Aizputes komandas volejbolistus ar rezultātu 3:0. Šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 13 punktiem bija Aizputes komandas volejbolists Kārlis Kliemanis, tajā skaitā 1 punktu iegūstot ar uzvarētu bloku un 3 ar netveramu servi.

 

Šajā nedēļas nogalē VK Ventspils volejbolisti tikās arī ar Jelgavas novada komandu. Šī nedēļa Ventspils komandas volejbolistiem bija ļoti veiksmīga, jo arī šajā spēlē izdevās iegūt tik ļoti vērtīgos 3 punktus kopvērtējumam un uzvaru spēlē ar rezultātu 3:0, neļaujot Jelgavas komandas spēlētājiem pārsniegt 20 punktu robežu.

 

Pēdējo rietumu divīzijas spēli svētdien aizvadīja Aizputes un SK Talsu komandas. Spēlei sākoties komandas apaminījās ar uzvarētiem setiem, kas liecināja par aizraujošu spēles turpinājumi. Lai arī turpmākie seti noritēja līdzīgā gaisotnē, komandām pamīšus apmainoties ar uzvarētiem punktiem, spēles galotnē izveicīgāki un nosvērtāki izrādījās SK Talsu komandas volejbolisti un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1. Cīņas laikā ar rezultativitāti izcēlās Aizputes komandas spēlētājs Sandris Štāls, kurš ieguva 16 punktus.

 

Pēc šīs nedēļas nogales sabraukumiem līderu pozīcijās rietumu divīzijā ir izvirzījušies VK Ventspils volejbolisti, kuru kontā jau ir 23 punkti. Tuvākie sekotāji ir VK Ozolnieki ar iegūtiem 17 punktiem.

 

Nākamās spēles tiks aizvadītas jau adventes noskaņās nākamajā nedēļas nogalē. Katra spēle komandām ir nozīmīga kopvērtējuma tabulai, tāpēc jāsarosās ir ne tikai volejbolistiem, bet arī skatītājiem, atbalstot savu komandu un savus favorītus.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv