NL vīriešiem vadībā nostiprinās VK Ventspils un VK Ezerzeme/DU
10.11.2019

Nedēļas izskaņā norisinājās vīriešu nacionālās līgas gan rietumu, gan austrumu divīzijas spēles.

Pirmā spēle norisinājās jau piektdien, savā starpā tiekoties autrumu divīzjas MSĢ/LAT U17 un VK Ezerzemes/DU komandām. Šajā spēlē, neļaujot pretiniekiem sasniegt 20 punktu robežu, uzvaru svinēja VK Ezerzemes/DU spēlētāji ar rezultātu 3:0. Spēles laikā ar rezultativitāti izcēlās Zigmārs Keišs, iegūstot 15 punktus (tajā skaitā ar divām netveramām servēm un “mūra” cienīgiem pieciem blokiem).

Sestdien austrumu divīzijas pirmo spēli aizvadīja Jēkabpils Junioru/JSS un Vecumnieku komandas. Visā spēles laikā bija vērojama spraiga un interesanta cīņa, jo katra no kamandām negrasījās atdot vieglu uzvaru pretiniekiem. Spēlei norisinoties četros setos, uzvaru guva Jēkabpils Juniori ar rezultātu 3:1. Spēles rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 27! Punktiem bija Jēkabpils komandas spēlētājs Kristers Dardzāns (tajā skaitā trīs netveramām servēm un četriem uzvarētiem blokiem).

Pēdējā austrumu divīzijas spēlē, kā arī pirmā apļa noslēdzošajā spēlē tikās MSĢ/LAT U17 un Daugavpils nov./DT komandas. Pārliecinoši un profesionāli nospēlējot, Daugavpils komandas volejbolisti sagādāja sev tik vērtīgos 3 punktus kopvērtējuma tabulai, šajā spēlē uzvarot ar rezultātu 3:0. Ar rezultativitāti šajā spēlē izcēlās MSĢ komandas spēlētājs Patriks Pinka, iegūstot 13 punktus (tajā skaitā ar diviem blokiem). Savukārt uzvarētu komanas rindās rezultatīvs bija Arvīds Ribickis, iegūstot 12 punktus ( tajā skaitā ar divām netveramām servēm).

Sestdien rietumu divīzijas pirmajā spēlē tikās SK RTU un Aizputes komandas. Spēle noritēja ļoti sīvā gaisotnē, jo katrā no setiem abas komandas gribēja un cīnijās tikai un vienīgi par uzvaru. Spēles galotnē spēcīgāki un nosvērtāki bija SK RTU komandas spēlētāji un ieguva uzvaru ar rezultātu 3:1. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Oļegs Holodņuks, kurš uzvarētāju komandas rindās guva 19 punktus (tajā skaitā ar diviem blokiem un vienu netveramu sevi).

Dienas otrajā spēlē tikās VK Ozolnieki un Jelgavas novada komandas. Jau cīņas sākumā gan skatītāji, gan spēlētāji zināja, ka norisināsies spraiga cīņa, jo abas komandas rietumu divīzijā ir līderpozīcijās. Spēles gaitā tas arī apstiprinājās. Komandām apmainoties ar uzvarētiem setiem, spēles uzvarētāju nācās noskaidrot tikai piektajā, izšķirošajā setā. Tajā spēcīgāki izrādījās mājnieki VK Ozolnieki komandas spēlētāji, uzvarot arī visu spēli ar rezultātu 3:2. Spēles laikā ar rezultativitāti izcēlās uzvarētu komandas spēlētājs Emīls Elksnītis, kurš ieguva 19 punktus (tajā skaitā ar vienu eisu un vienu bloku).

Svētdien, nedēļas nogales otrā apļā pirmo spēli atklāja rietumu divīzijas VK Ventspils un SK RTU komandas. Iespējams sākotnēji daudzi gaidīja aizraujošu piecu setu cīņu. Taču spēles gaitā pārliecinošāki bija VK Ventspils spēlētāji, kas spēja uzvarēt spēli ar rezultātu 3:1. Cīņas laikā ar rezultativitāti izcēlās SK RTU komandas spēlētājs Aleksandrs Nasonovs, kurš ieguva 14 punktus (tajā skaitā ar vienu netveramu servi un vienu bloku).

Pēc šīs nedēļas sabraukumiem, austrumu divīzijas kopvērtējuma līderpozīcijas ieņem VK Ezerzemes/DU spēlētāji ar iegūtiem 13 punktiem, bet rietumu divīzijas pārliecinoši līderi ir VK Ventspils spēlētāji ar iegūtiem 17 punktiem.

Nākamie sabraukumi būs vērojami jau nākamās nedēļas nogalē, kad rietumu divīzijas komandas noslēgs pirmā apļa cīņas.

Novēlam veiksmi un izturību katrai no komandām, jo katrs iegūtais punkts ir svarīgs kopvērtējuma tabulai!

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv