Aizvadīta jau 5.spēļu nedēļa NLV
03.11.2019

Šīs nedēļas pirmā spēle tika aizvadīta jau piektdienas vakarā Špoģu vidusskolas zālē, tiekoties austrumu divīzijas Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikuma un Jēkabpils Junioru/JSS komandām. Par spīti darba nedēļas laikā iekrātajam nogurumam, skatītājiem bija iespēja vērot aizraujošu cīņu. Spēles rezultāts rāda, ka abas no komandām gāja uz uzvaru, bet pie tās var tikt tikai viena komanda. Šajā spēlē pārāki izrādījās Jēkabpils Juniori, kas ar rezultātu 3:1 uzvarēja Daugavpils volejbolistus. Uzvarētāju komandā spēles rezultatīvākie spēlētāji, ar iegūtiem 9 punktiem, bija Kristers Dardzāns (tajā skaitā ar trīs netveramām servēm un vienu bloku) un Matīss Petjukēvičš, atzīmējoties arī ar trīs eisiem un vienu bloku.

 

Nākamās austrumu divīzijas spēlēs norisinājās sestdien un svētdien. Sestdien, nervus kutinošā mačā, tika aizvadīta piecu setu cīņa starp Rīgas Volejbola skolu un Jēkabpils Junioru/JSS komandām. Neskatoties uz to, ka Jēkabpilieši iepriekšējā vakarā aizvadīja spēli Špoģos un jau nākamajā dienā bija jāmēro tāls ceļš uz Rīgu, viesi parādīja cienīgu sniegumu un lielu gribasspēku uz laukuma. Apmainoties ar uzvarētiem setiem, komandas aizspēlējās līdz piektajam, izšķirošajam setam, kur pārāki bija Jēkabpils Juniori, uzvarot Rīgas Volejbola skolas volejbolistus ar rezultātu 3:2. Šajā spēlē vairāki volejbolisti no abām komandām izcēlās ar augstu rezultativitāti. Īpaši jāatzīmē Kristers Darzdzāns, kurš uzvarētāju komandas rindās ieguva 21 punktu (tajā skaitā ar diviem blokiem).

 

Pēdējā šīs nedēļas austrumu divīzijas spēle norisinājās tik pat saspringtā un nervus kutinošā mačā, kā sestdien. Skatāmu piecu setu cīņu aizvadīja VK Ezerzemes/DU un Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikuma komandas. Šī spēlē nervu galiņus pakutināja jebkuram volejbolu mīlošam skatītājam. Spēles gaitai ritot, komandām nepietika ar 25 punktu robežu un trešajā setā cīņu turpināja pat līdz 31 punktam. Taču, piektajā, izšķirošajā setā nosvērtāki izrādījās VK Ezerzemes/DU spēlētāji un uzvarēja visu spēli ar rezultātu 3:2. Ar rezultativitāti izcēlās gan VK Ezerzemes spēlētājs Dmitrijs Meinerts, iegūstot 21 punktu (tajā skaitā ar divām netveramām servēm) un Daugavpils komandas spēlētājs Oļegs Klopovs, kurš tāpat atzīmējās ar 21 punktu (tajā skaitā ar trīs uzvarētiem blokiem).

 

Rietumu divīzijā, šajā nedēļas nogalē, norisinājās trīs spēles. Sestdien savā starpā tikās Jelgavas novada un SK Talsu komandas. Līdzīgi kā austurumu divīzijas volejbolisti, arī šīs komandas demonstrēja nervus kutinošu piecu setu cīņu. Visas spēles garumā bija novērojama sīva un saspringta spēle, jo setu rezultāti izšķīrās tieši galotnēs. Spēles uzvarētāju noskaidrojām tikai piektajā setā. Lai arī SK Talsu komandas volejbolisti negrasījās tik smagu spēli viegli atdot, tomēr Jelgavas spēlētāji bija nosvērtāki un spēcīgāki, svinot uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:2. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju komandas rindās bija Alvis Feldmanis, iegūstot 31! punktu (tajā skaitā ar 3 eisiem un 2 blokiem). Jāatzīmē arī Jelgavas komandas spēlētājs Kristers Dēdelis, kurš parādīja “mūra” cienīgu spēli ar pieciem rezultatīviem blokiem.

 

Sestdienas otrajā mačā tikās Kuldīgas NSS un VK Ventspils komandas. Šajā spēlē favorīti bija VK Ventspils spēlētāji, kas spēles gaitā to arī apstiprināja, iegūstot pārliecinošu 3:0 uzvaru, neļaujot Kuldīgas puišiem pārsniegt 20 punktu robežu. Šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs, ar iegūtiem 11 punktiem, ir VK Ventspils spēlētājs Matīss Kaņeps.

Nedēļas nogales pēdējo rietumu divīzijas spēli aizvadīja VK Ventspils un Aizputes komandas. Arī šajā spēlē Ventspils volejbolisti pārliecinoši ieguva uzvaru ar rezultātu 3:0. Lai arī Aizputes volejbolistiem neizdevās gūt uzvaru nevienā no setiem, puiši rādīja atzīstamu sniegumu, katrā no setiem piekāpjoties tikai seta galotnē. Ventspilnieku rindās ar rezultativitāti izcēlās Oskars Puga, iegūstot 14 punktus (tajā skaitā ar diviem blokiem). Jāatzīmē arī Aizputes komandas volejbolists Kristers Mucenieks, kurš arī spēja iegūt 14 rezultativitātes punktus (tajā skaitā ar divām netveramām servēm un vienu rezultatīvu bloku).

 

Noslēdzoties šīs nedēļas spēlēm, kopvērtējuma tabulā, austrumu divīzijā līderu pozīcijas ieņem VK Ezerzemes/ DU volejbolisti ar iegūtiem 10 punktiem. Savukārt, rietumu divīzijas kopvērtējuma pārliecinoši līderi, ar iegūtiem 14 punktiem, ir VK Ventspils spēlētāji.

 

Nākamās spēles solās būt tik pat aizraujošas un interesantas, jo katrai komandai, katrs iegūtais punkts, kopvērtējumam ir ļoti svarīgs. Tiekamies jau jaunnedēļ, kur pēdējās 1.apļa spēles aizvadīs austrumu divīzijas komandas, kā arī norisināsies svarīgas spēles arī rietumu divīzijā.

Veiksmi un izturību gan komandām, gan arī līdzjutējiem!

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv