RSU komanda nostiprinās tabulas augšgalā
27.10.2019

Brīvdienu izskaņa neizpalika bez pārsteigumiem arī sieviešu konkurencē. Sestdien un svētdien aizritēja sabraukums RSU Sporta kluba zālē. Sestdien cīņu aizvadīja RSU/MVS un Latvijas Universitātes komandas. Lai arī iepriekš jau bija zināms, ka laukuma saimnieces ir arī pārliecinošas favorītes, ne tikai spēlē, bet arī kopvērtējumā, LU komandas meitenes, parādot lielu gribasspēku un cīņassparu, tik viegli uzvaru atdod negrasījās. Sīva cīņa četros setos tomēr noslēdzās ar mājnieču, RSU/MVS, uzvaru ar rezultātu 3:1. Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju komandas rindās bija Annija Jurdža, ar gūtiem 20 punktiem (tajā skaitā ar vienu bloku un trīs netveramām servēm).

 

Svētdienas sabraukumu uzsāka Latvijas Universitātes un Mārupes SC komandas. Spēles sākumā līderos esošās Mārupes spēlētājas, parādīja, ka ir saimnieces laukumā, un uzvarēja pirmo setu, neļaujot pretiniecēm pārsniegt 20 punktu robežu. Bet treneru palīdzība, meiteņu nosvērtība un gribēšana uzvarēt, Latvijas Universitātes meitenes, spēja aizvest līdz uzvarai visā spēlē, ar rezultātu 3:1, un iegūt kopvērtējumā nepieciešamos trīs punktus. Ar rezultatīvu spēli izcēlās Latvijas Universitātes komandas spēlētāja Daila Žukauska, kura guva 17 punktus (tajā skaitā piecus ar blokiem!).

 

Nākamajā spēlē tikās laukuma saimnieces, RSU/MVS, un SK Babītes komandas. Šajā spēlē RSU komandas meitenes parādīja, ka ir neapstrīdamas spēles favorītes un ieguva tik pat pārliecinošu uzvaru, ar rezultātu 3:0, neļaujot Babītes komandas meitenēm sasniegt vairāk kā 13 punktus. Spēlē diemžēl Babītes komandas meitenēm, nespēja palīdzēt Agnese Megne, kas iespējams, padarītu cīņu sīvāku. Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju komandas rindās bija Monta Strazdiņa, ar iegūtiem 11 punktiem (tajā skaitā 5 netveramām servēm un 2 blokiem).

 

Sabraukuma pēdējā spēle izrādījās arī interesantākā un sīvākā cīņa. Tā norisinājās starp SK Babītes un Mārupes SC komandām.  Maiņa novietojumā un spēles pozīcijās, kā arī trenera nosvērtība, Babītes komandas meitenēm ļāva uzsākt cīņu par uzvaru spēlē. Lai arī primos divus setus izdevās uzvarēt Mārupes meitenēm, Babītes spēlētājas parādīja, ka spēj būt līdzvērtīgas pretinieces jebkurai no komandām un svinēja uzvaru piecu setu cīņā. Ar rezultativitāti uzvarētāju komandas rindās izcēlās Emīlija Grīnberga, iegūstot 15 punktus, tajā skaitā četrus ar netveramu sevi un vienu bloku. Bet jāizceļ ir arī Mārupes komandas spēlētāja Liene Šimkuse, kura ieguva 22 punktus, tajā skaitā divus ar netveramu servi un vienu bloku.

 

Pēc šī sabraukuma drošu līderpozīciju ir ieguvušas RSU/MVS komandas spēlētājas ar 11 punktiem. Pēc tam seko VK Jelgava ar iegūtiem 6 punktiem un SK Babīte, ar iegūtiem 5 punktiem.

 

Nākamās spēles solās būt aizraujošas un ineteresantas, tāpēc tiekamies 9.novembrī Jelgavas NSC centrā. Veiksmi un izturību spēlēs.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv