NLv jau noslēgusies 4.spēļu nedēļa
27.10.2019

Nedēļas izskaņā tika aizvadītas pēdējās oktobra spēles. Sestdien norisinājās divas spēles vīriešu rietumu divīzjas līgā, kurā kopvērtējuma līderu pozīcijas, pēc iepriekšējiem sabraukumiem ieņēma četras komandas, tāpēc uzvaras bija svarīgas katrai no komandai, kas arī līdzjutējiem, protams, nodrošināja interesantu maču skatīšonas un jušanu līdzi saviem spēlētājiem.

Pirmā spēle tika aizvadīta Rīgā, tiekoties SK RTU un VK Ventspils komandām. Uzvarētāju komandai, iegūstot vērtīgos punktus, tika nodrošināta līderu pozīcija kopvērtējumā. Kā jau bija gaidāms, spēle tika aizvadīta sīvi un uzvarētājs tika noskaidrots četru setu cīņā, kurā pārāki bija VK Ventspils spēlētāji. Ar rezultativitāti uzvarētāju komandā izcēlās Matīss Kaņeps, iegūstot 16 punktus (tajā skaitā ar diviem blokiem un vienu netveramu servi), bet visas spēles rezultatīvākais spēlētājs bija SK RTU komandas  spēlētājs Raimonds Vilmanis ar iegūtiem 17 punktiem (tajā skaitā četriem blokiem un trīs netveramām servēm).

Otrā sestdienas spēle tika aizvadīta Jelgavas NSC, tiekoties Jelgavas novada un Kuldīgas NSS komandām. Lai arī Jelgavas komandas spēlētāji pirmajos divos setos nedeva nekādas cerības pretinieku komandai uz uzvaru, uzvarot 25:15 un 25:14, trešajā setā atslābums un Kuldīgas spēlētāju pretestība, lika par sevi manīt un uzvarēts trešais sets tikai ar rezultātu 29:27. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Elvis Karpovičš no uzvarētāju komandas, ar iegūtiem 20 punktiem (tajā skaitā vienu bloku).

Svētdien aizritēja divas rietumu divīzijas spēles. Pirmajā spēlē tikās SK Talsi un VK Ozolnieki komandas. Pirmie divi seti parādīja, ka VK Ozolnieki ir vieni no līderiem un neļāva pretinieku komandai sasniegt 20 punktu robežu. Arī trešajā setā, parādot lielu cīņassparu SK Talsu spēlētājiem, uzvaru guva Ozolnieku komandas spēlētāji un arī visā spēlē ar rezultātu 3:0.

Dienas otrajā spēlē tikās Aizputes un Jelgavas novada komandas. Jelgavas novada komandas spēlētājiem, pārliecinoši uzvarot pirmo setu, neizdevās noturēt pārsvaru, un Aizputes komandas spēlētāji svinēja uzvaru ar rezultātu 3:1. Ar rezultativitāti spēlē izcēlās Kārlis Kliemanis ar iegūtiem 16 punktiem. Jāizceļ arī ir Jelgavas novada komandas spēlētājs Alvis Feldmanis, kurš ieguva 17 punktus un bija arī visas spēles rezultatīvākais spēlētājs.

Pēc šīm rietumu divīzijas spēlēm kopvērtējumā līderu pozīcijā ir izvirzījušies VK Ozolnieku spēlētāji ar iegūtiem 9 punktiem. Turpat, uz “papēžiem min” arī VK Ventspils komanda ar gūtiem 8 punktiem. Austrumu divīzijā pagaidām bez izmaiņām līdera pozīciju ieņem VK/Ezerzeme/ DU komanda ar iegūtiem 8 punktiem.

Austrumu divīzijas nākamās spēles aizritēs 31.oktobrī, tiekoties Rīgas Volejbola skolas un Vecumnieku komandām. Savukārt, rietumu divīzijas turpmākās cīņas tiks aizvadītas nākamās nedēļas izskaņā. Veiksmi un cīņassparu komandām!

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv