Aizvadītas 3.nedēļas NLv spēles
20.10.2019

Trešajā šīs sezonas spēļu nedēļā norisinājās divas cīņas vīriešu nacionālās līgas austrumu divīzijā un trīs cīnas rietumu divīzijā.

Šīs nedēļas nogales pirmo cīņu aizvadīja rietumu divīzijas komandas. Spēlē tikās Kuldīgas NSS un SK RTU spēlētāji. Jau spēles sākumā SK RTU komandas spēlētāji parādīja, ka ir šīs cīņas favorīti un guva vieglas uzvaras spēles pirmajos divos setos. Bet Kuldīgas puiši tik viegli spēli neatdeva un spraigā cīņā uzvarēja trešo setu, iegūstot iespēju pacīnīties par uzvaru arī visā spēlē. Taču, ceturtais sets izrādījās izšķirošais un uzvaru visā spēlē ar rezultātu 3:1 svinēja SK RTU volejbolisti. Uzvarētāju komandā lielisku sniegumu parādīja Jānis Muižnieks, kurš bija arī visas spēles rezultatīvākais spēlētājs ar iegūtiem 21 punktu (tajā skaitā 3 blokiem).

Nākamajā rietumu dīvīzijas spēlē tikās VK Ventspils un SK Talsu komandas. Lai arī spēles rezultāts rāda, ka spēle ir bijusi saspringta un aizraujoša, VK Ventspils spēlētāji, nedeva iespēju Talsu komandai gūt uzvaru kādā no setiem un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākais spēlētājs ir uzvarētāju komandas spēlētājs Oskars Puga ar gūtiem 15 punktiem.

Pēdējo rietumu divīzijas spēli aizvadīja Aizputes un VK Ozolnieki komandas. Jau iepriekš bija gaidāma sīva un aizraujoša spēle, kas arī cīņas laikā apstirpinājās. Abas komandas cīnījās godam, aizspēlējoties līdz piektajam setam. Nervus kutinošā spēlē savu nosvērtību un profesionalitāti parādīja VK Ozolnieki spēlētāji, kuri uzvarot piekto, izšķirošo setu, uzvarēja arī visā spēlē ar rezultātu 3:2. Lielisku sniegumu parādīja VK Ozolnieku rezultatīvākais spēlētājs Emīls Elksnītis, kurš ieguva 27 punktus (tajā skaitā 4 bloki). Jāuzslavē arī Aizputes komandas spēlētājs Kārlis Kliemanis, kurš spēles laikā guva 21 punktu, tajā skaitā ar vienu netveramu servi un 3 ar rezultatīviem blokiem.

Austrumu divīzijā norisinājās divas spēles. Pirmajā spēlē, tiekoties Vecumnieku un MSĢ/Jaunsardzes komandām, vecumnieku puiši, neļāva pretiniekiem nevienā no setiem gūt vairāk kā 20 punktus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Andris Zadovskis, iegūstot 16 punktus, tajā skaitā ar 3 netveramām servēm.

Otrā spēle norisinājās starp VK Ezerzemes/DU un Jēkabpils junioru/JSS komandām, kur, ar rezultātu 3:1, uzvaru svinēja VK Ezerzeme/DU spēlētāji. Lai arī spēle tika uzvarēta pārliecinoši, Jēkabpils puiši katrā no setiem rādīja cienīgu sniegumu un sīvu cīņu, neļaujot VK Ezerzemes spēlētājiem atslābt ne brīdi, Šajā spēlē rezultatīvu sniegumu rādīja VK Ezerzemes komandas spēlētājs Sergejs Ivanovs, kurš guva 20 punktus (tajā skaitā ar 2 netveramām servēm un 2 blokiem).

Austrumu divīzijas līderi, šajā sabraukumā gūstot vērtīgos punktus, ir VK Ezerzeme/DU komandas spēlētāji ar 8 punktiem. Rietumu divīzijā norit spraiga cīņa par līdera pozīciju starp SK RTU, Kuldīgas NSS un VK Ozolnieku komandām, katrai no komandām iegūstot 6 punktus.

Gaidāmas spraigas un aizraujošas cīņas arī turpmāk. Nākamās spēles noritēs jau gaidāmajās brīvdienās, tiekoties Daugavpils nov./Daugavpils tehnikuma un Jēkabpils Junioru/JSS komandām austrumu divīzijā. Prognozējams, ka Rietumu divīzijā spraigas cīņas norisināsies starp SK RTU un VK Ventspils komandām, kā arī Jelgavas novada un Kudīgas NSS komandām. Veiksmi komandām un tiekamies jau nākamajās brīvdienās.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv