NL vīriešiem 2.nedēļas rezultāti
13.10.2019

Drēgnās brīvdienas tika aizvadītas, norisinoties aizraujošām volejbola spēlēm. Austrumu divīzijā, Jēkabpilī norisinājās spēle, kurā Jēkabpils juniori ar rezultātu 3:0 pārliecinoši uzvarēja MSĢ/Jaunsardzes komandu. Pirmie divi seti tika uzvarēti vieglā, pārliecinošā spēlē, savukārt, trešā seta galotne “pakutināja nervus” gan komandām, gan arī līdzjutējiem. Spēles rezultatīvākais spēlētājs, ar 14 gūtiem punktiem (tajā skaitā 5 netveramām servēm) bija Pāvels Jemeļjanovs.

 

Tāpat sestdienas vakarā norisinājās vēl divas spēles Rietumu divīzijā starp Jelgavas novada un VK Ventspils komandām un SK Talsu un Aizputes komandām. Abās spēlēs tika gūtas uzvaras ar rezultātu 3:0. Iepriekš jau bija gaidāma sīva cīņa starp Jelgavas un Ventspils komandām, kas arī spēles gaitā apstiprinājās. Sīva cīna pirmajos divos setos (28:26 un 25:23) deva iespēju līdzjutējiem noraudzīties uz saspringtu un aizraujošu spēli. Taču, iegūtā pārliecība un cīņas spars, Jelgavas komandas spēlētājiem arī trešajā setā guva panākumus, kā rezultātā pārliecinoša uzvara pār VK Ventspils ar rezultātu 3:0. Rezultatīvākais spēlētājs ar gūtiem 17 punktiem (tajā skaitā ar 3 netveramām servēm un 13 netveramiem uzbrukuma sitieniem) bija uzvarētāju komandas spēlētājs Alvis Feldmanis. Par tik pat sīvu cīņu, pēdējā sestdienas spēlē, parūpējās arī SK Talsu un Aizputes komandas. Lai arī Aizputes komanda guva uzvaru ar rezultātu 3:0, SK Talsu komandas puiši neļāva gūt vieglu uzvaru, par ko liecina spēles rezultāti visos trīs setos (25:22 ; 26:24 un 25:23).

           

Svētdien, savu otro mājas spēli aizvadīja austrumu divīzijas Rīgas Volejbola skolas komanda, mērojoties spēkiem ar spēcīgo Daugavpils novada/Daugavpils tehnikuma komandu. Lai arī Rīgas Volejbola skolas komandas līdzjutēji bija gaidījuši sīvāku cīņu, Daugavpils komandas puiši ar “mūra cienīgu” bloku neļāva mājniekiem sasniegt 20 punktu robežu un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. Uzvarētāju komandas rindās ar rezultativitāti izcēlās Devids Žolnerovičs, iegūstot 18 punktus (tajā skaitā divus punktus ar netveramu servi un trīs punktus ar bloku). Jāatzīmē arī Rīgas Volejbola skolas spēlētājs Haralds Kazeks, kurš spēja gūt 17 punktus (tajā skaitā trīs punktus ar spēcīgu, netveramu servi).

 

Pēdējo šīs nedēļas spēli aizvadīja Vecumnieku un VK Ezeremes/DU komandas. Spēles sākumu abas komandas aizvadīja līdzvērtīgi (rezultātāts pēc diviem nospēlētiem setiem 1:1). Savukārt trešajā un ceturtajā setā VK Ezerzemes spēlētāji parādīja savu pieredzi un cīņas sparu, un ar rezultātu 3:1 spēja uzvarēt Vecumnieku komandu.

 

Austrumu divīzijā līderu pozīcijas ieņem Daugavpils novads/Daugavpils tehnikums ar gūtiem 6 punktiem un VK Ezerzemes/DU komanda ar iegūtiem 5 punktiem. Savukārt, rietumu divīzijā līderos ir ierindojusies Kudīgas NSS komanda ar iegūtiem 6 punktiem un VK Ozolnieki ar gūtiem 4 punktiem.

 

Nākamās spēles jau 19.-20. oktobrī, kur spraigākās cīņas sagaidāmas starp VK Ezerzemes/DU un Jēkabpils Junioru komandām, kā arī rietumu divīzijas Kuldīgas NSS un SK RTU komandām.

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv