Aizvadītas pirmās LČs spēles
13.10.2019

Ar sešām spēlēm iesācies arī Latvijas Čempionāts dāmu konkurencē. Jau dienas pirmajā spēlē, tiekoties SK Babītes un Latvijas Universitātes komandām, SK Babītes komandas meitenes parādīja, ka ir iespējams saspēlēties īsā laika periodā, un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezutātu 3:0. Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē bija Agnese Megne, ar gūtiem 17 punktiem un Annija Babre, ar gūtiem 10 punktiem (tajā skaitā 3 netveramām spēlēm un 1 bloku). Taču otrajā spēlē pret spēcīgo Jelgavas komandu, nācās atzīt pretinieču pārākumu un pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 guva Jelgavas komandas meitenes.  Šajā spēlē izcēlās Simona Rozīte (tajā skaitā ar 7 netveramām servēm un 3 blokiem).

VK Jeljagav arī, dienas otrajā spēlē, tiekoties ar Latvijas Universitātes komandu, izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0, neļaujot Latvijas Universitātes komandas meitenēm nevinā no trīs setiem gūt 20 punktus. Šajā spēlē rezultatīvākā spēlētāja ar 12 gūtiem punktiem bija Līga Plāte.

            Dienas otrajā sabraukumā, kurš norisinājās Murjāņos, bija vērojama aizraujoša un sīva pirmās kārtas 5 setu cīņa starp RSU/MVS un Mārupes SC komandām. Pirmie četri seti tika aizvadīti ļoti līdzvērtīgi, uzvarot te vienai, te otrai komandai. Taču piektajā un izšķirošajā setā savu profesionalitāti un nosvērtību parādīja RSU/MVS meitenes, svinot uzvaru spēlē ar rezultātu 3:2. Spēles rezultatīvākā spēlētāja ar gūtiem 17 punktiem (tajā skaitā 6 netveramām servēm) bija Elza Smilškalne. Dienas otrajā spēlē tikās Mārupes SC un Murjāņu sporta ģimnāzijas komandas. Šajā spēlē Mārupes SC komandas meitenes ieguva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0, neļaujot pretinieku komandai iegūt vairāk kā 18 punktus. Šajā spēlē rezultatīvākās spēlētājas ar gūtiem 12 punktiem (tajā skaitā 9 netveramām servēm) bija Liene Šimkuse un Monta Urbāne, kura izcēlās ar 3 netveramām servēm un 2 blokiem.

            Pirmās kārtas noslēdzošā spēle norisinājās svētdien, tiekoties RSU/MVS un Murjāņu sporta ģimnāzijas komandām. Šajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 ieguva pieredzes bagātās RSU/MVS spēlētājas, neļaujot pretinieku komandai gūt vairāk kā 19 punktus. Šajā spēlē ar rezultativitāti izcēlās Monta Strazdiņa, iegūstot 8 punktus, tajā skaitā ar diviem blokiem un 1 netveramu servi, Anna Kovala, iegūstot arī 8 punktus, tajā skaitā ar trīs netveramām servēm un vienu bloku.

Pēc pirmās kārtas spēlēm līderu pozīcijā ierindojas VK Jelgava, ar iegūtiem 6 punktiem un RSU/MVS ar iegūtiem 5 punktiem.

Nākamais sabraukums norisināsies 26. un 27. oktobrī RSU Sporta klubā, kur spēkiem mērosies RSU/MVS, LU, Mārupes SC un SK Babītes komandas.

 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv