Pirmās nedēļas rezultāti
07.10.2019

Ar sešām spēlēm iesācies Nacionālās Līgas čempionāts volejbolā vīriešiem. Jau pirmajā kārtā tika aizvadītas 2 aizraujošas 5 setu cīņas, kā arī neizpalika pārsteigumu jau pašā sezonas ievadā.

Rietumu divīzijā, sezonas atklāšanas spēlē RTU komanda ļoti viegli, ar rezultātu 3:0, apspēlēja Jelgavas novada komandu, pretiniekiem neļaujot nevienā setā gūt vairāk par 20 punktiem. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Oļegs Holodņuks ar 14 gūtajiem punktiem. Sestdienas vakara spēle Talsos bija krietni vien līdzvērtīgāka, bet spēles rezultāts tieši tāds pats – 3:0 Kuldīgas NSS pārspēja Talsu komandu.

Arī svētdien Rietumos tika aizvadītas 2 spēles. Pirmajā no tām VK Ozolnieki mājās ļoti cienījami cīnījās pret spēcīgo VK Ventspils komandu, kuras rindas šosezon pastiprinājis Rolands Ozoliņš. Ļoti spraigā piektajā setā uzvaru izcīnīja VK Ventspils komanda. Uzvarētāju rindās rezultatīvākie bija Askolds Jāvalds (19 punkti, no tiem 6 ar bloku), Rolands Ozoliņš (17 p.) un Matīss Kaņeps (16 p.). VK Ozolnieku rindās ļoti rezultatīvi darbojās Emīls Elksnītis, kurš guva 24 punktus (15 uzbrukumā, 7 blokā, 2 ar servi).

Svētdienas vakarā Kuldīdznieki uzņēma VK Aizpute komandu un, ar rezultātu 3:1, spēja izcīnīt savu šīs sezonas otro uzvaru. Kuldīgas NSS komandas rezultatīvākie spēlētāji bija Toms Prokofjevs un Dāvis Andersons, kuri katrs guva pa 15 punktiem. Aizputnieki punktus sadalīja ļoti vienmērīgi, par rezultatīvāko kļūstot Kārlim Kliemanim ar 11 gūtajiem punktiem.

Austrumu divīzijā pie uzvarām tika abas Daugavpils komandas. Pirmajā spēlē VK Ezerzeme/DU tikai piecos setos spēja gūt virsroku pār Rīgas Volejbola skolas komandu. Uzvarētāju rindās 26 punktus guva (18 uzbrukumā, 6 ar servi un 2 blokā) Dmitrijs Meinerts, ar 18 punktiem palīdzēja Sergejs Ivanovs un ar 17 punktiem Andris Širjakovs. Zaudētājus neglāba pat Haralda Kazeka (26 punkti) lieliskā spēle. Savukārt, otrajā spēlē Daugavpils novads/Daugavpils Tehnikums pārsteidzoši viegli apspēlēja pagājušās sezonas Nacionālās Līgas 1.divīzijas čempionus, Vecumnieku komandu, ar rezultātu 3:0.

Nākamās nedēļas laikā tiks aizvadītas 6 spēles. Sagaidāms, ka aizraujošākās cīņas varētu risināties starp MSĢ/Jaunsardze un Jēkabpils Juniori/JSS komandām kā arī VK Ozolnieki un SK RTU komandām.