Sākas NL 2019/2020 sezona vīriešiem
04.10.2019

Jau rītdien ar spēlēm Rīgā un Talsos tiek dots starts jaunajai Nacionālās Līgas volejbola sezonai! Rīgā plkst. 13:00 tiksies SK RTU un Jelgavas novada komandas, bet 18:00 Talsu sporta namā norisināsies spēle starp Talsiem un Kuldīgas novada sporta skolu. Svētdien tiks aizvadītas vēl 4 spēles – Daugavpilī, Rīgā, Kuldīgā un Ozolniekos.

 

Šosezon Nacionālās Līgas volejbola čempionātā vīriešiem startēs 13 komandas. Komandas sadalītas 2 dīvīzijās pēc reģionālā principa – Rietumi un Austrumi.

Rietumi – Aizpute, Jelgavas novads, Kuldīgas NSS, SK RTU, SK Talsi, VK Ozolnieki, VK Ventspils

Austrumi – VK Lotos (Daugavpils), Jēkabpils Juniori/JSS, MSĢ/Jaunsardze, Rīgas Volejbola Skola, Vecumnieki, VK Ezerzeme/DU

               

Par galvenajiem šīs sezonas favorītiem noteikti var uzskatīt pagājušā gada līdervienības – VK Vecumnieki, SK RTU, VK Aizpute, VK Ventspils, kā arī VK Ezerzeme/Daugavpils Universitāte komandu, kas Nacionālajai Līgai pievienojusies pēc vairāku gadu dalības Credit24 Meistarlīgā.

 

Šīs sezonas izspēles sistēma paredz 3 kārtas.

Pamatturnīrā komandas aizvadīs 2 apļu turnīru sava reģiona ietvaros.

Nākamajā kārtā 3 labākās komandas aizvadīs pa 2 spēlēm (sistēma mājas/izbraukums) ar otra reģiona 3 labākajām komandām.

Tāda pati sistēma būs arī katra reģiona zemāko vietu ieguvēj komandām, kuras turpinās cīņu par dalību Play-Off.

Visbeidzot, labākās 10 komandas startēs Play-Off izslēgšanas turnīrā, kurā noskaidros šīs sezonas Nacionālās Līgas čempionus.

Līgas uzvarētāji tiks kronēti 2020. gada 5. aprīlī.

 

Aktuālo informāciju par Nacionālās Līgas čempionātu būs iespējams apskatīt mājas lapā: www.nacionalaliga.lv un Facebook lapā: https://www.facebook.com/Nacionālā-līga-volejbolā-1056158607892174/

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv