“Mārupes SC” komandā konkurence arī treniņos
22.11.2018.

Mārupieši var būt lepni, jo Nacionālajā līgā volejbolā  sievietēm “Mārupes SC” komanda ir aizvadījusi 4 spēles un svinēju 4 uzvaras. Zaudēts tikai viens spēles sets, ko atņēmusi komanda “MSĢ/Zeltaleja”.

No šā gada janvāra mēneša Mārupes Sporta centra komanda ir jaunā trenera Jorena Janišona paspārnē. Treneris J.Janišonis ir Rīgas Volejbola skolas treneris un trenē U-13 un U-14 vecuma grupas zēnus, un kā sporta skolotājs strādā Mārupes pirmsskolas izglītības iestādē “Mārzemīte”. “Mārupes SC” komandas sastāvs šajā sezonā ir papildināts ar spēlētājām, kuras spēlējušas Baltijas līgā un arī ārzemēs, kā arī ir spēlētājas, kuras vēl spēlē Jaunatnes čempionātā. Treneris J.Janišonis komentē, ka ar komandu aizvada 3 treniņus nedēļā un sastāvs ir nokomplektēts itin labi. Uz katru spēlētāja pozīciju laukumā ir vairākas spēlētājas, kas rada konkurenci arī treniņos.

Pagājušajā sezonā Nacionālajā līgā “Mārupes SC” komanda zaudēja ceturtdaļfinālā, taču šajā sezonā komandai ir lieli mērķi un apņemšanās pierādīt, ka komanda var cīnīties ar ikvienu un uzvarēt. Galvenais mērķis tikt pie medaļas kādā no turnīriem – Nacionālajā līgā, Latvijas kausa izcīņā vai Latvijas čempionātā.

Novēlam komandai trāpīt mērķī! :)

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv