Nedēļas nogalē pirmās spēles Nacionālās līgas čempionātā volejbolā sievietēm
12.10.2018

Šīs nedēļas nogalē 13.-14.oktobrī norisināsies Nacionālās līgas čempionāts volejbolā sievietēm. 13.oktobrī spēles norisināsies Rīgas Stradiņu universitātes sporta zālē un 14.oktobrī komandas tiksies Murjāņu Sporta ģimnāzijas sporta zālē. Šajā sezonā par čempiona titulu cīnīsies 7 komandas: “SK Babīte”, “RSU/MVS”, “Mārupes Sporta centrs”, “MSĢ/Zeltaleja”, “LLU Sporta centrs”, “Latvijas Universitāte” un “VK Gulbene”. Ar precīzu čempionāta kalendāru var iepazīties Latvijas Volejbola federācijas mājaslapā - Spēļu kalendārs un Nacionālās līgas čempionāta volejbolā sievietēm mājas lapā nacionalaliga.lv.

Nacionālās līgas čempionātu sievietēm organizē Latvijas Volejbola federācija (turpmāk - LVF) sadarbībā ar nodibinājumu “EVL” (turpmāk - EVL), šāds sadarbības modelis šim čempionātam ir jauns un aizsākts šajā sezonā. Kā jau izskanējis iepriekš, LVF biedru kopsapulcē, apstiprinātajā Attīstības stratēģijā, LVF jau no šā gada plānoja kādu no čempionātiem nodot rīkot ārpakalpojumā. LVF ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs informē, ka ar EVL izveidojies labs sadarbības modelis jau vairākus gadus un iepriekš LVF tiesneši ir tiesājuši EVL sacensības, kā arī šogad, federācija sadarbībā ar EVL, rīkoja starptautiskas amatieru volejbola sacensības “LidoVolley fest” Skonto stadionā, kas bija veltīts par godu abu valstu simtgadei. Tamdēļ esam noslēguši sadarbības līgumu ar EVL, ka šajā 2018./2019.gada sezonā EVL sadarbībā ar LVF rīkos Nacionālās līgas čempionātu sievietēm. Ja sadarbības modelis būs veiksmīgs, tad plānots nākotnē vēl vairākas līgas uzticēt rīkot EVL.

LVF ģenerālsekretārs tic, ka jaunais projekts nesīs tikai pozitīvas emocijas un daudz interesantu un aizraujošu spēļu šajā sezonā, kā arī Nacionālās līgas sieviešu komandām novēl izturību, cīņas sparu un daudz skaistu uzvaru šajā sezonā!

Vairāk informācijas par sacensībām interneta vietnēs - nacionalaliga.lv, volejbols.lv.

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv